پست آموزشی

تدوین رایگان تصاویر با اپلیکیشن Afterlight

شرکت اپل تصمیم گرفته است تا Afterlight برنامه‌‌ای را که از شهرت قابل قبولی در زمینه‌ی تدوین و روتوش تصاویر دیجیتال در میان کاربران برخوردار است را به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان محصولاتش قرار دهد و کاربرانی را که احیاناً برای انجام کارهای خود به این اپلیکیشن کاربردی نیاز دارند و چندان رغبتی به خریدن این برنامه از فروشگاه آنلاین اپل را ندارند از پرداخت هزینه‌ی ۹۹ سنتی برای تهیه‌ی این اپلیکیشن معاف نماید.

آنطور که دولوپرهای اپلیکیشن Afterlight مدعی شده‌اند، این برنامه ویژگی‌ها و قابلیت‌های زیر را در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد:

  • ارائه‌ی ۱۵ ابزار مختلف برای تنظیم و حک و اصلاح تصاویر مختلف؛
  • معرفی ۷۴ فیلتر گوناگون که تقریباً امکان هرگونه تغییری را بر روی عکس مورد نظر کاربر فراهم خواهد کرد.
  • عرضه‌ی ۷۸ بافت تصویری متنوع، به منظور اعمال تغییرات در پس‌زمینه‌ی عکس‌های ذخیره شده بر روی دستگاه‌های کاربران؛
  • ارائه‌ی ابزارهای مختلفی که به سادگی از پس کوچک و بزرگ نمودن قاب تصویرهای نامزدِ تغییر، بر می‌آیند.
  • عرضه‌ی حداقل ۱۲۸ قاب گوناگون که به عکس‌ها و تصاویر کاربران رنگ و بوی تازه‌ای خواهند بخشید.

البته برای استفاده‌ی رایگان از Afterlight، نمی‌توانید این برنامه را طبق روال معمول و به رایگان از روی اپ‌استور، دانلود کنید و برای این منظور مجبور خواهید شد تا از اپلیکیشن Apple Store استفاده کنید و گام‌های زیر را دنبال نمایید.

گام اول: اپلیکیشن Apple Store را بر روی دستگاه مورد نظر خود فعال کنید. اگر پیش‌تر این برنامه را بر روی دستگاه خود نصب نکرده‌اید، از این لینک برای این منظور استفاده نمایید.

گام دوم: بر روی این برنامه زبانه‌ی Featured را انتخاب کنید.

گام سوم: در این قسمت، صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید تا بنر Enhance your photos را به همراه لینکی که شما را به محل دانلود رایگان برنامه‌ی Afterlight هدایت می‌کند، مشاهده نمایید. این لینک باید در زیر بنر Enhance your photos و در بالای پنجره‌ای که برای برقراری ارتباط با کارشناسان فنی اپل پیش‌بینی شده، جاسازی شده است. اگر در کشوری به غیر از ایالات متحده‌ی امریکا زندگی می‌کنید و امکان مشاهده‌ی این لینک را نداشتید، گزینه‌ی مربوط به کشور محل اقامت را از زبانه‌ی Account اپلیکیشن اپل استور تغییر دهید.

1

گام چهارم: در این مرحله، در پایین صفحه‌ی نمایش گزینه‌ای را که با عبارت Download now for free مشخص شده است، انتخاب کنید.

2

گام پنجم: پس از انتخاب گزینه‌ی Download now for free به منظور ادامه‌ی کار، دکمه‌ی Continue را لمس کنید تا پنجره‌ی جدیدی بر روی صفحه‌ی نمایش دستگاه ظاهر گردد و به شما در مورد این موضوع که باید از محیط کاربری اپلیکیشن Afterlight خارج شوید به شما اطلاع‌رسانی کند.

3

گام ششم: در این مرحله به صفحه‌ی نمایش Redeem هدایت خواهید شد و در این صفحه کد مخصوصی نیز برای شما نمایش داده خواهد شد. در این قسمت گزینه‌ی Redeem را در گوشه‌ی سمت راست بالای صفحه لمس کنید.

4

با انجام گام‌های بالا اپلیکیشن Afterlight بر روی دستگاه iOS شما دانلود و نصب خواهد شد و از این پس می‌توانید با این برنامه امورات تصویری خود را سر و سامان دهید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که امکان دانلود این برنامه به صورت رایگان تا تاریخ بیستم دی‌ماه وجود خواهد داشت و ممکن است برای کاربران در کشورهای مختلف محدودیت‌هایی در این زمینه وجود داشته باشد.

منبع : اپلستان


درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر