پست آموزشی

نحوه غیر فعال کردن WI-FI ASSIST در IOS 9

نحوه غیر فعال کردن Wi-Fi Assist در iOS 9

ویژگی Wi-Fi Assist در iOS می تواند شما را در مبلغ قبض سیم کارتتان شگفت زده کند . شما برای جلوگیری از هزینه های ناخواسته باید آن را غیر فعال کنید .

ویژگی Wi-Fi Assist برای شما تجربه اینترنت پایدار را فراهم می کند . اگر اتصال اینترنت Wi-Fi شما دچار مشکل شد Wi-Fi Assist به گوشی شما فرمان می دهد که از اینترنت سیم کارت برای برقراری ارتباط استفاده کند . بعضی اوقات به نظر می رسد که قدرت اتصال به شبکه Wi-Fi بسیار قوی است . اما شاید این ظاهر قضیه باشد و در واقع دستگاه شما از اینترنت سیم کارت استفاده کند . برای خاموش کردن این ویژگی مراحل زیر را انجام دهید .

 

نحوه غیر فعال کردن Wi Fi Assist در iOS 9 1

۱ -گزینه Settings را باز کنید .

نحوه غیر فعال کردن Wi Fi Assist در iOS 9 2

۲ -بر روی گزینه Cellular کلیک کنید .

نحوه غیر فعال کردن Wi Fi Assist در iOS 9 3

۳ -به سمت پایین صفحه بروید و اگر گزینه Wi-Fi Assist به رنگ سبز بود به معنی روشن بودن این ویژگی است با ضربه زدن بر روی آن می توانید این ویژگی را خاموش کنید .

نحوه غیر فعال کردن Wi Fi Assist در iOS 9 4

حال iOS از الان به بعد دیگر به صورت خودکار بین اینترنت سیم کارت و Wi-Fi جابجا نمی شود . دیگر نگران نباشید .شما در هر زمان که بخواهید می توانید این قابلیت را مجدد روشن نمایید.

منبع : آسارایان


درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر