پست آموزشی

۱۰ ترفند در نرم افزار Tweetbot برای اینکه تبدیل به کاربری حرفه‌ای شوید

10 ترفند در نرم افزار Tweetbot برای اینکه تبدیل به کاربری حرفه‌ای شوید

کاربران شبکه‌ی اجتماعی توییتر از همان اولین روزهای عرضه‌ی اپلیکیشن Tweetbot همراه آن بوده اند و هیچ نرم افزاری به اندازه‌ی Tweetbot نتوانسته در میان جامعه‌ی توییت بازان، جای خودش را باز کند. حالا هم با عرضه‌ی Tweetbot 4، قابلیت های این نرم افزار به حد بسیار بالایی رسیده است و کمک میکند لذت بیشتری از کار کردن با توییتر ببرید.

در این مطلب در اپل اپس قصد داریم ۱۰ ترفند کاربردی در نرم افزار Tweetbot 4 را بررسی کنیم که به شما کمک میکند از یک کاربر معمولی به یک کاربر حرفه‌ای تر تبدیل شوید؛ با ما همراه باشید:

10 ترفند در نرم افزار Tweetbot برای اینکه تبدیل به کاربری حرفه‌ای شوید

۱۰ ترفند کاربردی در نرم افزار Tweetbot 4

پیام های مستقیم

برای اینکه تمام پیام های مستقیم یا همان Direct Messages را به عنوان خوانده شده علامت بزنید، کافی است بر روی آیکون میل باکس، دو بار تپ کنید.

تم ها

برای اینکه به سرعت بین تم های روشن و تیره جابجا شوید، کافی است با دو انگشت تان بر روی صفحه، به سمت بالا یا به سمت پایین سوایپ کنید تا تم عوض شود.

دکمه ها‌ی شخصی

بر روی یکی از دکمه‌های گوشه‌ی راست پایین صفحه تپ کنید و دست تان را نگه دارید تا بتوانید آنها را جابجا کنید و با سلیقه‌ی خودتان تغییرشان دهید.

اشتراک گذاری

به جای اینکه یک توییت را انتخاب کنید و از طریق دکمه‌ی اشتراک گذاری، آنرا به اشتراک بگذارید؛ کافی است بر روی آن توییت تپ کنید و دستتان را نگه دارید تا قسمت به اشتراک گذاری بالا بیاید و بتوانید آنرا به سرعت با دوستان تان سهیم شوید.

پاسخ سریع

کافی است یک توییت را به سمت راست سوایپ کنید تا بتوانید به آن پاسخ دهید یا آنرا به علاقه مندی ها اضافه کنید. اگر کوتاه تر سوایپ کنید، تنها اضافه کردن به قسمت علاقه مندی ها ممکن است.

تغییر اکانت ها

هنگامی که درحال تایپ یک توییت هستید، بر روی آواتار توییتر تپ کنید تا بتوانید براحتی و بدون اینکه نیاز باشد از آن توییت خارج شوید، اکانت خود را تغییر دهید.

حساب های دیگران

کافی است بر روی آواتار دیگران تپ کنید و دست تان را نگه دارید تا منویی شامل mute, follow, list membership و … به سرعت برایتان نمایش داده شود.

تغییر چینش

بر روی دکمه‌ی اکانت در گوشه‌ی سمت چپ بالای صفحه تپ کنید، سپس بر روی هر اکانتی که میخواهید تپ کنید و دست تان را نگه دارید تا بتوانید آنرا به هر قسمتی که میخواهید ببرید و جایش را تغییر دهید.

تغییر اکانت سریع

بر روی دکمه‌ی اکانت تپ کنید و دست تان را نگه دارید؛ سپس آنرا بکشید و بر روی اکانتی که میخواهید با آن جابجا شود ببرید و رها کنید. اینکار از طریق سوایپ کردن به سمت چپ در قسمت بالایی صفحه نیز امکانپذیر است (کمی پایین تر از ساعت آی او اس).

 

منبع : اپل اپس


 

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر