پست آموزشی

روش مشاهده‌ی ویدیوهای یوتیوب به صورت تصویر در تصویر در آی او اس ۹

youplayer-3

یکی از قابلیت های مهم آی او اس ۹ در آیپد، تماشای ویدیوها به صورت تصویر در تصویر یا همان Picture in Picture میباشد. با استفاده از این قابلیت کاربران میتوانند ویدیوها را به صورت یک پنجره‌ی کوچک شده در کنار دیگر برنامه های باز داشته باشند و مشاهده کنند. اما متاسفانه این قابلیت کاربردی برای دنیای کلیپ های اینترنتی یعنی یوتیوب، کار نمیکند.

روش مشاهده‌ی ویدیوهای یوتیوب به صورت تصویر در تصویر در آی او اس ۹

اما به تازگی یک اپلیکیشن سوم شخص در اپ استور عرضه شده است که این محدودیت یوتیوب را برطرف میکند. این اپلیکیشن رایگان که YouPlayer نام دارد به شما اجازه میدهد در کنار چند قابلیت دیگر، ویدیوهای یوتیوب را به صورت تصویر در تصویر نیز ببینید. بعد از اینکه با استفاده از اکانت گوگل خودتان وارد نرم افزار شدید، تمام کانال هایی که در آن عضو بودید، تمام لیست های تماشا، تمام ویدیو ها و … را مشاهده خواهید کرد و میتوانید خیلی راحت اکانت تان را مدیریت کنید.

روش مشاهده‌ی ویدیوهای یوتیوب به صورت تصویر در تصویر در آی او اس ۹

همچنین در هنگام تماشای ویدیوها میتوانید انتخاب کنید که ویدیوها با کیفیت های مختلف پخش شوند یا اینکه آنها را به صورت تصویر در تصویر مشاهده کنید. قابلیت این نیز وجود دارد که تبلیغات داخل ویدیوها را لغو کنید و تبلیغات اطراف را نیز بلاک کنید؛ البته برای بلاک کردن تبلیغات باید ۱٫۹۹ دلار به صورت جداگانه بپردازید.

منبع :اپل اپس

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر