پست آموزشی

چگونه می توانیم از دست خبرنامه های ایمیلی در جیمیل راحت شویم

 

چگونه می توانیم از دست خبرنامه های ایمیلی در جیمیل راحت شویم
 یکی از کاربران در بخش پرسش و پاسخ این سوال را مطرح کرده بودند که “چگونه می توانیم از دست خبرنامه های ایمیلی در جیمیل راحت شویم”  پاسخ به این سوال استفاده از وب سایت Unroll.me می باشد . این روزها صندوق ایمیل‌های ما پر است از خبرنامه‌های ایمیلی، ایمیل‌های کاری، اخبار رسمی شرکت‌ها، هرزنامه‌ها و صدها نوع ایمیل دیگر. گاهی تفکیک همه این ایمیل‌ها، خارج از عهده و زمان روزانه ما به‌نظر می‌رسند و طبیعتا برای برنامه‌ریزی و مرتب‌سازی بهتر آن‌ها، نیاز به راه‌حل‌هایی خواهیم داشت که گزینه‌های مدیریت بهتری را در اختیارمان قرار دهند.Unroll.me یک وب سایت کارآمد برای مدیریت ایمیل های دریافتی می باشد که این امکان را در اختیار شما قرار میدهد بدون پر کردن فرم لغو خبرنامه ، ایمیلی از طرف وب سایتهای مورد نظر دیگر برای شما ارسال نشود .

۱-برای استفاده از این سرویس ابتدا بر روی این لینک کلیک کنید تا وارد وب سایت مورد نظر شوید .

1 چگونه می توانیم از دست خبرنامه های ایمیلی در جیمیل راحت شویم

۲- بر روی کلید Get Started now کلیک کنید . سپس باید حساب کاربری جیمیل خودتان را در کادر مشخص شده وارد کرده و آن را تائید کنید . در مرحله بعدی هم بر روی کلید Allow کلیک کنید تا وب سایت اجازه داشته باشد اینباکس شما را بررسی کند .

2 چگونه می توانیم از دست خبرنامه های ایمیلی در جیمیل راحت شویم

3 چگونه می توانیم از دست خبرنامه های ایمیلی در جیمیل راحت شویم

۳-در مرحله بعدی باید بر روی کلید Continue to next step کلیک کنید تا مرحله اسکن اینباکس آغاز شود .

4 چگونه می توانیم از دست خبرنامه های ایمیلی در جیمیل راحت شویم

۴ – حساب کاربری شما مورد بررسی قرار می گیرد و وب سایت هایی که برای شما خبرنامه ارسال می کنند به صورت لیست نمایش داده می شود .

5 چگونه می توانیم از دست خبرنامه های ایمیلی در جیمیل راحت شویم

۵- کافیست بر روی کلید Continue کلیک کنید تا دریافت خبرنامه از طرف سایت های لیست شما مسدود شود .  همچنین با کلیک بر روی گزینه Unsubscribe می توانید به صورت دستی لغو اشتراک خبرنامه را انجام بدهید .

6 چگونه می توانیم از دست خبرنامه های ایمیلی در جیمیل راحت شویم

۶- با کلیک بر روی کلید Add to Rollup می توانید خبرنامه را به لیست اضافه کنید تا در ساعت یا زمان دیگری از آن استفاده کنید .

7 چگونه می توانیم از دست خبرنامه های ایمیلی در جیمیل راحت شویم

 

منبع : آسارایان


 

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر