پست آموزشی

آموزش فعال کردن بازی مخفی FLAPPY BIRD در اندروید ۶٫۰ مارشمالو

اگر شما گوشی Google Nexus را دارید که به اندروید ۶٫۰ مجهز شده است و یا این که در حال حاضر دستگاه شما اپدیت اندروید ۶٫۰ را دریافت کرده است . یک بازی مخفی همانند Flappy Bird در آن مخفی شده است که می توانید در هر موقع آن را بازی کنید . گوگل این کار را در نسخه ۵٫۰ Lollipop نیز انجام داده بود و نحوه دسترسی آن همانند نسخه ۶٫۰ اندروید است . اما در این نسخه  این کار را دوباره و با زرق و برق بیشتری انجام داده است و ارزش بررسی کردن را دارد .
برای این مقاله , ما از گوشی گوگل Huawei Nexus 6P استفاده کردیم و این کار را در گوشی LG Nexus 5X نیز انجام داده ایم .

فعال کردن بازی مخفی Flappy Bird در اندروید 6.0 مارشمالو (Marshmallow )

برای انجام این کار به قسمت Settings و سپس به قسمت About Phone رفته و به صورت مداوم بر روی قسمت نشان دهنده شماره نسخه اندروید بین ۴ تا ۶ بار ضربه بزنید . این کار زیاد پیچیده ای نیست پس با پیدا کردن قسمت مربوطه این کار را به راحتی می توانید انجام دهید .

 

فعال کردن بازی مخفی Flappy Bird در اندروید 6.0 مارشمالو Marshmallow 1

بعد از انجام مراحل بالا شما تصویر زیر را در گوشی خود مشاهده می کنید . در مرحله اول تصویری همانند حرف M نمایان می شود و اگر شما بر روی آن ضربه بزنید به marshmallow ( نوعی شیرینی . نحوه نام گذاری نسخه های اندروید بر اساس اسامی شیرینی ها است ) با آنتن های معروف اندروید تبدیل می شود .
فعال کردن بازی مخفی Flappy Bird در اندروید 6.0 مارشمالو Marshmallow 1

در این مرحله شما با ضربه زدن و نگه داشتن انگشت بر روی تصویر بازی شبیه به Flappy Bird اجرا می شود که به جای پرنده بازی اصلی  Flappy Bird از ربات اندروید استفاده شده است و همانند بازی اصلی بسیار سخت و سرگرم کننده است .

فعال کردن بازی مخفی Flappy Bird در اندروید 6.0 مارشمالو Marshmallow 2

آپدیت مارشمالو بالاخره برای گوشی HTC One ( M8 ) چند هفته پیش عرضه شد و ما نتوانستیم این روش را روی این گوشی اجرا کنیم  اگر چه من با بعضی از افراد که دارای دستگاه های مختلفی همانند Samsung Note 4 و LG G4 صحبت کردم و این روش در این دستگاه ها که به اندروید ۶٫۰ آپدیت شده بودند اجرا شد .
این بازی بسیار سخت است اما نه به سختی بازی  Flappy Birde که در نسخه ۵٫۰ اندروی قرار دارد .اما اگر شما بخواهیذ که درجه سختی آن را بیشتر کنید می توانید ۶ بازیکن دیگر را به با ضربه زدن بر روی دکمه های مثبت و منفی که در بالا قرار دارد اضافه و یا کم کنید .
بازی کردن ۶ نفر بر روی یک صفحه نمایش و یا بازی کردن با چندین انگشت بسیار سخت است و با عقل جور در نمی آید اما با تمام این تفاسیر پیدا کردن این بازی و بازی کردن آن خالی از لطف نیست .

منبع : آسارایان

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر