پست آموزشی

چگونه LIST VIEW سنتی را در قسمت تنظیمات گوشی LG G5 فعال کنیم

چند سال پیش تمایل سازندگان گوشی های اندروید به این امر آغاز شد که منوی تنظیمات را برروی اکثر گوشی ها به طور ساده و قابل دسترسی طراحی کنند و آن ها را صفحه بندی کنند . پس به جای یک لیست بلند بالا از آیتم هایی که به راحتی می توانستید بین آن ها جابجا شوید و تنظیم مورد نظر خود را بیابید.چگونه List View سنتی را در قسمت تنظیمات گوشی LG G5 فعال کنیم

شما گرفتار تعداد زیادی زبانه می شوید که باید زبانه مورد نظر را بیابید و در آن زبانه بین آیتم ها جابجا شوید تا تنظیم مورد نظر خود را پیدا کنید . از نظر خیلی از کاربران این اتفاق دسترسی به منوی تنظیمات را پیچیده تر از قبل کرده است .

 

چگونه List View سنتی را در قسمت تنظیمات گوشی LG G5 فعال کنیم 2

شرکت LG نیز این روش را در گوشی G5 خود پیاده سازی کرده است . اما این گوشی شامل یک تنظیمی است که به راحتی می توان بین نحوه نمایش لیست وار و یا نحوه نمایش همراه با زبانه , جابجا شد . این امر یک اتفاق بسیار خوشایند است به این دلیل این که کاربر دیگر محکوم به استفاده از منویی با زبانه های زیاد نیست و بنا به راحتی استفاده حق انتخاب دارد .

چگونه List View سنتی را در قسمت تنظیمات گوشی LG G5 فعال کنیم 3

برای تغییر نحوه نمایش لیست تنظیمات اول باید به قسمت منوی تنظیمات بروید . برای این کار نوار اعلانات را به سمت پایین بکشید و بر روی آیکون چرخ دنده در قسمت بالا سمت راست ضربه بزنید .

چگونه List View سنتی را در قسمت تنظیمات گوشی LG G5 فعال کنیم 1

سپس بر روی آیکون سه نقطه که در قسمت بالا سمت راست صفحه قرار دارد ضربه بزنید . بر اساس نوع نحوه نمایشی که شما از آن استفاده می کنید گزینه دیگر در دسترس قرار می گیرد . ( حالت نمایش زبانه ها به صورت پیش فرض فعال است ) بر روی ان ضربه بزنید تا حالت نمایش منوی تنظیمات تغییر بکند .

چگونه List View سنتی را در قسمت تنظیمات گوشی LG G5 فعال کنیم 2

چگونه List View سنتی را در قسمت تنظیمات گوشی LG G5 فعال کنیم 3

منوی تنظیمات پس از انجام مراحل بالا با حالت دیگر به نمایش در می آید . اگر می خواهید که این تغییرات را به حالت قبل برگردانید فقط کافیست مراحل بالا را یکبار دیگر تکرار نمایید

چگونه List View سنتی را در قسمت تنظیمات گوشی LG G5 فعال کنیم 4

منبع : آسارایان

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر