مقالات تخصصی

اینستاگرام رکورد ۱ میلیارد دانلود از گوگل پلی را پشت‌سر گذاشت

instagram-keyboard-app-take-pictures-photos-pics

میزان اپلیکیشن‌هایی که تعداد دانلود آن‌ها از مرز یک میلیارد بار در فروشگاه گوگل پلی گذشته باشد کم است. همین تعداد کم هم بیشتر شامل نرم‌افزارهایی می‌شود که صاحب اصلی آن‌ها فیسبوک است. برنامه‌هایی مانند واتس‌اپ، فیسبوک و فیسبوک مسنجر از جمله‌ی این نرم‌افزارها هستند و اکنون یک اپلیکیشن دیگر به جمع یک میلیاردی‌های گوگل پلی اضافه شده و این برنامه هم اینستاگرام است.

شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام رکورد ۱ میلیارد دانلود از گوگل پلی را به‌دست آورد.

سرویس به اشتراک‌‌گذاری تصاویر اینستاگرام که از جمله شبکه‌های اجتماعی محبوب دنیا به حساب می‌آید با داشتن ۵۰۰ میلیون کاربر فعال توانست رکورد ۱ میلیارد دانلود از گوگل‌ پلی را پشت‌سر بگذارد. این برنامه توانست به چهارمین نرم‌افزار فیسبوک تبدیل شود که به این رکورد رسیده است.

برنامه‌ی اینستاگرام اکنون به جمع ۱۹ برنامه‌ای پیوسته که توانسته‌اند به رکورد ۱ میلیارد دانلود برسند. از آنجایی که محبوبیت این شبکه‌ی اجتماعی روز به‌روز در حال افزایش است، رسیدن به این رکورد دور از ذهن نبود و انتظار می‌رود که با بالاتر رفتن میزان کاربران این اپلیکیشن موبایلی، تعداد دانلود آن هم بیشتر شود.

اینستگارام در چند وقت گذشته قابلیت‌هایی جدیدی در اختیار کاربران قرار داده که از بین آن‌ها می‌توان به امکان Story،‌ ایجاد صفحه‌های مخصوص کسب و کار، ذخیره درفت و مدیریت کامنت‌ها اشاره کرد.

‌‌‌‌‌

منبع:دیجیکالا

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر