بیانیه ها

پیام شهیدی به مناسبت روز مبارزه با تروریسم

مجله خبری زیفا همچون ملت بزرگ ایران همواره ترور، تروریسم و حامیان آن را محکوم کرده و در مبارزه با آن عزمی جزم داشته داشت.

پیام شهیدی به مناسبت روز مبارزه با تروریسم

شهیدی

نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی تأکید کرد: ملت بزرگ ایران همواره ترور، تروریسم و حامیان آن را محکوم کرده و در مبارزه با آن عزمی جزم داشته داشت.

 متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به شرح زیر است:

بسمه تعالی
ملت صبور ایران بزرگ‌ترین قربانی تیغ خشونت و تروریسم شیطانی است و اگر چه جهان امروز هراسناک از اعمال زشت تمامی تروریست‌ها امنیت خویش را از کف داده است اما در زمانی نه چندان دور شیطان صفتان ابلیس‌خو هر روز زخمی بر پیکر ملت ایران می‌زدند و عزیزانی را قربانی می‌گرفتند اما دنیا در مقابل تمامی جنایت‌های آنان سکوت اختیار می‌کرد اما به بهای خون پاک همان شهیدان در دنیای ناامن امروز، ایران اسلامی در امنیت و آرامش است و این نیست جز خون‌بهای شهیدان و دستاورد همه جانبازان و ایثارگران و چشمان بیداری که همواره امنیت این مرز و بوم را حراست می‌کنند.

ملت بزرگ ایران چه دیروز که خود قربانی تروریسم سازمان یافته قرار گرفت و از شهروندان عادی تا بالاترین مقامات کشوری و لشکری آن به خون غلتیدند و چه امروز که خود در امنیت است؛ همواره ترور، تروریسم و حامیان آن را محکوم کرده و در مبارزه با آن عزمی جزم داشته و ان‌شاءالله خواهد داشت.

به احترام خون تمامی شهیدان و قربانیان ترور و هم نوا با تمام آزادی خواهان جهان، انزجار خویش را از این پویش شیطانی ابراز داشته و پیام هم دردی ملت بزرگ ایران و خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان و به‌ویژه قربانیان مظلوم تروریسم در ایران اسلامی را به تمامی قربانیان ترور در همه جای عالم ابراز می‌کنیم.

امید آنکه در فردایی بهتر ریشه این عمل شیطانی خشکیده شده و تمامی ملت‌ها از سایه هراسناک آن رهایی یابند.

مجله خبری زیفا  همچون ملت بزرگ ایران همواره ترور، تروریسم و حامیان آن را محکوم کرده و در مبارزه با آن عزمی جزم داشته داشت.

منبع:ایسنا

درباره نویسنده

رضا گشتاسبی

ارسال نظر