بیانیه ها

حقیقت ماجرای حاج سعید طوسی ، قاری برجسته کشورمان چیست؟

img20024912

این بار حاج سعید طوسی مورد حمله بی شرمانه و ناجوانمردانه شبکه های ضدانقلاب خارج و داخل کشور قرار گرفت ، شبکه هایی چون VOA که قبلا هم با افتراء و تهمت زنی های بی پایه و اساس به حامیان انقلاب اسلامی بارها و بارها امتحان خود را پس داده اند.

این بار سناریوی تخریب وجهه یکی از قاریان بزرگ و عزیز کشورمان حاج سعید طوسی را کلیک زدند و با انتشار تصویر و سندی جعلی (که جعلی بودن آن را سیستم قضایی کشور و طراحان گرافیکی تایید نموده اند) سعی بر این نمودند که ایشان را به حاشیه برده و آبروی ایشان را خدشه دار نمایند.

بلافاصله پس از انتشار این اخبار جعلی از شبکه صدای آمریکا ؛ عده ای نیز با دست به دست نمودن این خبر در شبکه های اجتماعی الحق که آب در آسیاب دشمن ریخته و یک شخصیت برجسته را بی آبرو کرده و با استفاده از این موضوع موجبات شادی عده ای را فراهم نمودند.

فناوری اطلاعات زیفا ضمن مردود دانستن این خبر از مردم عزیز کشورمان درخواست مینماید که دقت نموده و چنین اخبار بی سند و اساسی را منتشر ننمایند چرا که همگی در دادگاه عدل الهی در قبال آنچه کرده ایم باید پاسخگو باشیم. ضمنا مراتب ارادت و حمایت خودمان را از این قاری بین المللی و برجسته کشورمان که تا امروز عمر خود را در راه قرآن کریم صرف نموده و هزاران شاگرد را در این مسیر تربیت نموده اند اعلام می نماییم.

فناوری اطلاعات زیفا


خداوند در قرآن کریم می فرماید:

‏ای کسانی که ایمان آورده‌اید ! اگر شخص فاسقی خبری را به شما رسانید درباره آن تحقیق کنید ، مبادا به گروهی – بدون آگاهی ( از حال و احوالشان و شناخت راستین ایشان‌ – ) آسیب برسانید ، و از کرده خود پشیمان شوید .‏ (سوره حجرات آیه ۶)
*در صورتیکه چنین پرونده قضایی وجود داشته باشد، فقط قاضی پرونده است که اظهارات همه مرتبطین پرونده را شنیده و میتواند نظر قطعی دهد که، آیا چنین موضوعی صحت دارد یا نه؟
*با توجه به حرمت و آبروی انسانها و حق الناس بودن موضوع، بهتر است از انتشار و قضاوت در چنین مواردی پرهیز کنیم،که مطمئنا هیچ سودی در انتشار اخبار غیر موثق وجود ندارد.
*در قرآن و فقه اسلامی، اثبات چنین مواردی حتما باید با ادله قوی و شاهدان عینی انجام گیرد.
دشمنان و بدخواهان، در چنین مواردی از هرگونه تلاشی،فروگذار نمیکنند، تا چهره دین و متدینین را تخریب کنند و با بزرگ نمایی یا شایعه پراکنی به آن دامن میزنند. همانگونه که می بینید، این فرد را به بیت رهبری منسوب میکنند،در حالیکه شعرا و مداحان و قاریان زیادی، برای اجرای برنامه به محافل ایشان تردد می کنند اما هیچیک را نمیتوان به بیت رهبری منسوب کرد.
*برخی افراد اطلاعاتشان، در حد چند پیام تلگرامی است اما به خود اجازه می دهند در هر پرونده قضایی، جای قاضی نشسته و حکم نهایی صادر کنند.

برخی افراد اطلاعاتشان، در حد چند پیام تلگرامی است اما به خود اجازه می دهند در هر پرونده قضایی، جای قاضی نشسته و حکم نهایی صادر کنند.
*تاریخ پر است از داستانهای افراد عابد و زاهدی که عاقبتشان فساد و هلاکت شده است و چه بسیار افراد گنهکاری که توبه نموده اند و عاقبت به خیر شده اند. زبیر ها ابن ملجم ها و شمرهای تاریخ هم بسیار بوده اند که حافظان قران بوده اند .بنابراین حتی اثبات چنین موضوعی نیز نمی تواند دستاویزی برای معاندان برای خدشه وارد کردن به چهره اسلام و انقلاب باشد.

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر