دنیای لوازم الکترونیک

دوربین نوکیا OZO محتوای واقعیت مجازی فیلم جنگ ستارگان را تولید می‌کند

دوربین نوکیا OZO را باید یکی از برترین و قدرتمندترین دوربین‌ های واقعیت مجازی دانست. قرار است با استفاده از دوربین واقعیت مجازی نوکیا اوزو، برای فیلم Star Wars: The Last Jedi محتوای VR تولید شود.

دوربین نوکیا OZO محتوای واقعیت مجازی فیلم جنگ ستارگان را تولید می‌کندX نوکیا OZOX دوربین نوکیا OZOX دوربین واقعیت مجازیX آشنای خرید دوربین عکاسی

فیلم‌سازان برای ضبط پشت صحنه فیلم‌ها از دوربین نوکیا OZO استفاده می‌کنند.

دوربین واقعیت مجازی نوکیا OZO در همکاری با شرکت Lucasfilm ساخته شده و قرار است به منظور تولید محتواهای VR در سری جدید فیلم جنگ ستارگان از آن استفاده شود. برایان میلر (Brian Miller)، معاون ارشد مدیر عامل بخش نوآوری و استراتژی شرکت Lucasfilm، به برآورده شدن خواسته تمامی کاربران درباره اطلاع از نحوه دقیق ساخت یک فیلم اشاره کرد. کاربران از این پس می‌توانند به صورت کاملا مجازی، پشت صحنه فیلم‌ها را دیده و از جزییات و تکنولوژی‌های به کار رفته در ساخت یک فیلم آگاه شوند.

البته این نخستین تجربه فیلم برداری ۳۶۰ درجه ای با دوربین نوکیا OZO نیست. تاکنون محتواهای مختلفی برای فیلم‌های گوناگون تهیه شده که به عنوان جدیدترین و معروف‌ترین آن‌ها باید به فیلم Pete’s Dragon اشاره کرد.

منبع:gadgetnews

درباره نویسنده

پیمان ساعی

ارسال نظر