دنیای لوازم الکترونیک

تایید شد: گلکسی اس ۸ پلاس با ۶ گیگابایت رم در راه است

گلکسی-اس-8-پلاس-با-6-گیگابایت-رم-Samsung-Galaxy-S8-Plus-1

شاید یکی از مهمترین اشکالاتی که از سوی کاربران به پرچمداران جدید سامسونگ وارد شد، عدم تولید گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس با ۶ گیگابایت رم بود. اما چندی نگذشت که غول دنیای تکنولوژی خبر از تولید این مدل داد.

احتمالا گلکسی اس ۸ پلاس با ۶ گیگابایت رم در بازارهایی خاص عرضه شود.

پیش از این نیز شایعاتی مبنی بر طراحی و تولید گلکسی اس ۸ پلاس با ۶ گیگابایت رم جهت عرضه در برخی بازارهای خاص شنیده می‌شد. بر اساس این شایعات، کاربران خارج از این بازارها مجبور به استفاده از همان نسخه ۴ گیگابایتی گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) و گلکسی اس ۸ پلاس (+Galaxy S8) بودند. در هنگام معرفی این محصولات، حرفی در این خصوص از سوی اجراکنندگان برنامه زده نشد اما ساعاتی پیش وب‌سایت رسمی سامسونگ خبر از تولید نسخه‌ای از پرچمداران خود با رم ۶ گیگابایتی داد. البته به نظر می‌رسد این میزان رم تنها در گلکسی S8 پلاس به کار برده خواهد شد.

چندی پیش و بر اساس خبر منتشرشده‌ای در وب‌سایت TENAA، سامسونگ در حال کار بر روی نسخه‌ای از گلکسی اس ۸ پلاس با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی‌ست که مدلی پریمیوم از این پرچمدار به حساب می‌آید. مشخصات دیگر تغییری نخواهند داشت و سایر موارد همانی هستند که شما با خرید یک گلکسی S8 پلاس ساده می‌توانید داشته باشید؛ تنها رم و حافظه داخلی‌ست که افزایش می‌یابند.

بنا به گفته وب‌سایت کره‌ای سامسونگ، گلکسی اس ۸ با ۶ گیگابایت رم قطعا عرضه خواهد شد و کاربرانی که این مدل را پیش‌خرید کرده باشند، یک داک DeX Station نیز به رایگان هدیه خواهند گرفت.

در این بیانیه رسمی، سخنی از قیمت نسخه ۶ گیگابایتی اس ۸ پلاس در هنگام عرضه به میان نیامده، اما به نظر می‌رسد حدود ۱۰۰۰ دلار برای کاربران هزینه داشته باشد. البته امکان محدود بودن این نسخه از پرچمداران سامسونگ به بازارهای کره و چین نیز همچنان وجود دارد.

منبع:گجت نیوز

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر