دنیای لوازم الکترونیک

قیمت احتمالی گلکسی S8 لو رفت

samsung galaxy s8

samsung galaxy s8

پس از منتشر شدن عکس‌های مختلف و حتی ویدیو از گوشی گلکسی S8 این‌بار نوبت به شایعه‌ی درباره‌ی قیمت این تلفن همراه هوشمند رسیده است. از قبل شایعاتی وجود داشت که می‌گفتند پرچم‌دار جدید سامسونگ قیمت بالاتری در مقایسه‌ با مدل‌های قبلی خواهد داشت و با توجه به شایعه‌ی جدید به نظر می‌رسد که این اتفاق صحت داشته باشد.  منابع مختلف به این موضوع اشاره کرده‌اند که گلکسی S8 با قیتم ۷۹۹ یورو و گلکسی S8‌ پلاس با قیمت ۸۹۹۹ یورو راهی بازار می‌شود.

به تازگی فروشگاهی در کشور انگلیس این دو تلفن همراه هوشمند معرفی نشده‌ی سامسونگ را با این قیمت‌ها پیش فروش می‌کند. البته مشخص نشده که این قیمت‌ها برای کدام مدل از این گوشی‌ها است. به هر حال احتمال دارد که سامسونگ گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس را در چند مدل با حافظه‌های داخلی متفاوت عرضه کند که قطعا قیمت آن‌ها با هم تفاوت دارند.

اگر این قیمت‌ها صحت داشته باشند، قیمت گلکسی S8 به دلار نزدیک به ۸۴۲ دلار می‌شود. باید به این موضوع اشاره کنیم که گلکسی S7 با قیمت ۶۰۰ دلار راهی بازار شده بود. می‌توانیم احتمال بدهیم که گوشی جدید سامسونگ با قیمت نزدیک به ۳۳ میلیون تومان راهی بازار خواهد شد.

منبع : دیجی کالا مگ

درباره نویسنده

علی محمدی تبار

علی محمدی تبار

سلام
دانشجوی مهندسی مکانیک هستم. خوشحالم که میتونم تو زمینه های تکنولوژی و خودرو اطلاع رسانی کنم. امیدوارم مطالب برای شما مفید واقع شود.
مشتاق نظرات شما... .

ارسال نظر