دنیای لوازم الکترونیک

هدفون توگوشی بی‌سیم سامسونگ همراه با گلکسی S8 معرفی می‌شود

هدفون توگوشی بی‌سیم سامسونگ

شایعات می‌گویند سامسونگ می‌خواهد جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون را از گوشی گلکسی S8 حذف کند. این حرکت در همان نگاه اول واکنشی است به حدف جک هدفون در گوشی‌های جدید آیفون و موتورولا که اخبار و شایعات متعددی هم درباره‌ی آن به گوش‌مان رسیده است حالا خبر جدید این است که سامسونگ می‌خواهد همراه با گلکسی S8 یک هدفون توگوشی بی‌سیم هم عرضه کند.

فعلا هیچ اشاره‌ای نشده که آیا این هدفون همراه با گوشی عرضه می‌شود یا مشتریان باید آن را به‌طور جداگانه و به‌عنوان لوازم جانبی خریداری کنند.

این هدفون وایرلس توگوشی جدید احتمالا در رخداد بزرگ سامسونگ برای معرفی پرچم‌دار سال ۲۰۱۷ این شرکت کره‌ای در بهار سال آینده به بازار معرفی می‌شود اما فعلا هیچ اشاره‌ای نشده که آیا این هدفون همراه با گوشی عرضه می‌شود یا مشتریان باید آن را به‌طور جداگانه و به‌عنوان لوازم جانبی خریداری کنند. این احتمال هم وجود دارد که سامسونگ هدفون جدیدش را به‌عنوان یک پیشنهاد ويژه برای کسانی در نظر بگیرد که گلکسی S8 را پیش‌خرید می‌کنند و همراه با سفارش پیش‌خریدکنندگان برای‌شان ارسال کند. این در حالی‌ست که قبلا گفته شده بود پیشنهاد رایگان سامسونگ برای این دسته از مشتریان لوازم جانبی‌ای مثل هدست Gear VR خواهد بود. همچنین درمورد این هدفون توگوشی بی‌سیم گفته می‌شود که به تکنولوژی‌های صوتی هارمن مجهز خواهد بود.

با وجود این، برای تایید این اطلاعات ابتدا باید درمورد حذف یا وجود هدفون در گوشی گلکسی S8 مطمئن شویم و فعلا نمی‌توانیم اظهار نظر دیگری داشته باشیم. اخبار قبلی می‌گفتند این گوشی در MWC 2017 یعنی همین یکی دو ماه آینده معرفی وعرضه می‌شود اما ظاهرا این روند به تاخیر افتاده و در حوالی اردیبهشت سال آینده باید منتظر معرفی گوشی پرچم‌دار سامسونگ باشیم.

منبع : دیجی کالا مگ

درباره نویسنده

علی محمدی تبار

علی محمدی تبار

سلام
دانشجوی مهندسی مکانیک هستم. خوشحالم که میتونم تو زمینه های تکنولوژی و خودرو اطلاع رسانی کنم. امیدوارم مطالب برای شما مفید واقع شود.
مشتاق نظرات شما... .

ارسال نظر