دنیای لوازم الکترونیک

مشکل جدید برخی دوربین‌های آیفون ۷ پلاس

iphone7jetblack

iphone7jetblack

یکی از ویژگی‌های منحصربفرد آیفون ۷ پلاس، تنظیمات دوربین دوتایی و “حالت پرتره” آن است که به کاربران امکان ‌می‌دهد عکس‌هایی با بوکه‌ی خیلی خوب بگیرند. متاسفانه به نظر می‌رسد بنا به دلایلی نا معلوم، تعداد زیادی از کاربران گزارش داده‌اند دوربین‌های آیفون پلاس‌ دچار مشکل جدی هستند.
بنا به گزارش یکی از کاربران در سایت Reddit، گاهی هنگام استفاده از دوربین آیفون ۷ پلاس، کاربر این پیام را دریافت می‌کند که “آیفون باید فورا خنک شود” و این در حالی است که آیفون اصلا گرم نیست.
به نظر می‌رسد این یک مشکل نرم‌افزاری نیست و مربوط به سخت‌افزار است. اگر شما هم با چنین مشکلی مواجه شده‌اید ظاهرا تنها راه حل این است که گوشی خود را به فروشگاه اپل ببرید و درخواست یک گوشی نو کنید. در ادامه کاربر گفته است “خیلی تلاش کردم با Resett کردن گوشی مشکل را برطرف کنم، اما با کاربران دیگری که این مشکل را دارند هم در تماس بودم و فکر می‌کنم اپل باید به دلیل نقص سخت‌افزار گوشی‌های‌اش را با گوشی نو تعویض کند. اگر شما هم با چنین مشکلی مواجه شدید، آن را برای تعویض به فروشگاه ببرید.”
در حال حاضر علت مشکل مشخص نیست، اما احتمال می‌رود این موضوع به خاطر شل بودن یا خرابی اتصال‌ فکلس باشد. در هر حال اپل هنوز راجع به این مسئله، به طور رسمی اظهار نظر نکرده است. هم‌چنین هنوز نمی‌دانیم چه تعداد از کاربران با این مشکل مواجه شده‌اند.

منبع : دیجی کالا مگ

درباره نویسنده

علی محمدی تبار

علی محمدی تبار

سلام
دانشجوی مهندسی مکانیک هستم. خوشحالم که میتونم تو زمینه های تکنولوژی و خودرو اطلاع رسانی کنم. امیدوارم مطالب برای شما مفید واقع شود.
مشتاق نظرات شما... .

ارسال نظر