دنیای لوازم الکترونیک

عمر شارژ باتری گلکسی نوت ۷ از نسل‌های قبلی بالاتر است

Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7

گلکسی نوت ۷ سامسونگ (Samsung Galaxy Note 7) چندی پیش در شهر نیویورک رونمایی شد و حالا شاهد انتشار گزارشاتی مبنی بر عملکرد این گوشی در تست‌های مختلف بنچمارک هستیم. گفته می‌شود در تست‌های بنچمارک به سختی می‌توان عمر شارژ باتری گلکسی نوت ۷ را تعیین کرد، اما با این حال بالاخره نتایج مورد نظر از راه رسیدند.

عمر شارژ باتری گلکسی نوت ۷ از آیفون ۶ اس پلاس بیشتر است

نتیجه پایانی پس از تست عمر شارژ باتری گلکسی نوت ۷ این موضوع را نشان می‌دهد که پرچمدار جدید سری نوت سامسونگ، شارژ دهی بیشتری به نسبت نسل‌های قبلی خود – گلکسی نوت ۵ و گلکسی نوت ۴ – دارد. در حقیقت اگر توجهی به نمودارهای پایین بیاندازید، متوجه رشد قابل توجه شارژ‌ دهی باتری در هر نسل جدید از سری نوت سامسونگ خواهید شد.

طبق نتایج به دست آمده در این بررسی‌ها، عمر شارژ باتری گلکسی نوت ۷ به نسبت گوشی نوت ۵، حدود ۷ درصد و به نسبت گوشی Galaxy Note 4، حدود ۱۲ درصد بیشتر شده است.

البته لازم به ذکر است که نتایج به دست آمده در این بررسی مربوط به گوشی Note 7 سامسونگ با تراشه اگزینوس هستند. نسخه اسنپدراگونی این پرچمدار جدید در بررسی‌ ما شارژ‌ دهی متفاتی داشت. این نسخه از گلکسی Note 7 سامسونگ در تست ما به رکورد ۷ ساعت و ۵۵ دقیقه رسید. با این حال باید دید آیا در استفاده روزمره کاربران می‌توان این تفاوت را احساس کرد یا خیر.

در نهایت گوشی آیفون ۶ اس پلاس را به عنوان بزرگترین رقیب نوت ۷ سامسونگ در مقطع کنونی در تست خود قرار دادیم. لازم به ذکر است که پرچمداران جدید اهالی کوپرتینو در کمتر از سه هفته دیگر رونمایی می‌شوند. نتایج بدست آمده از گوشی آیفون ۶S پلاس اپل مشابه با گلکسی نوت ۵ سامسونگ است؛‌ بدین ترتیب عمر شارژ باتری گلکسی نوت ۷ سامسونگ حدود ۷ درصد بیشتر از آیفون ۶ اس پلاس است.

بنابراین در بخش باتری و شارژ دهی پرچمدار جدید سری نوت سامسونگ، شاهد پیشرفت هستیم. در ادامه توجه شما را به نمودار مقایسه‌ای مربوط به این تست جلب می‌نماییم:

عمر شارژ باتری گلکسی نوت 7

نظر شما در مورد عملکرد گوشی Note 7 سامسونگ در بخش شارژ‌ دهی باتری چیست؟ آیا آیفون ۷ پلاس اپل می‌تواند رکورد ۹ ساعت و ۴۹ دقیقه‌ای نوت ۷ را بشکند؟ نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان مطلب به اشتراک بگذارید.

منبع: گجت نیوز

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر