دنیای لوازم الکترونیک

مشکلات ادامه دار S Pen؛ قلم نوت ۷ هم در محفظه اش گیر می کند [تماشا کنید]

 

حتما در جریان هستید که قلم نوت ۵ سامسونگ مشکلات عدیده ای را برای برخی از کاربرانش ایجاد کرده بود که خوشبختانه شرکت سازنده محصول همزمان با رونمایی از نوت ۷ اعلام کرد که مشکلات مربوط به S Pen را مرتفع کرده و دیگر امکان وارد کردن وارونه آن به داخل جایگاهش وجود ندارد.

حالا ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد مشکل دیگری دست به گریبان قلم کهکشانی اخیر سامسونگ شده و کاربران مجبورند که برای قرار دادن آن درون جایگاهش فشاری مضاعف را به آن وارد نمایند که در نتیجه این کار، قلم دیگر از جایش خارج نمی شود و حتی سطح بخش انتهایی آن پایین تر از لبه دستگاه قرار می گیرد.

به این ترتیب، نیروی وارد شده به قلم از طریق فنر آن آنقدری نیست که باعث شود S Pen به راحتی از جایگاهش خارج شود که در این صورت کاربر باید دو راهکار را در پیش بگیرد:

۱- از وارد کردن نیروی بیش از اندازه به قلم برای قراردادنش در جایگاه و فشار آوردن روی آن برای مدتی بیشتر از یک یا دو ثانیه خودداری نمایند.

۲- اگر بیش از حد نیرو به آن وارد کرد و با چنین مشکلی روبرو شد با استفاده از یک سوزن و با تکیه به دیواره های جایگاه قرارگیری قلم، آن را به آهستگی خارج نماید.

در ادامه توجه شما را به ویدئوی منتشر شده در این باره جلب می کنیم.

منبع:دیجیاتو

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر