دنیای لوازم الکترونیک

منتظر سامسونگ گلکسی C9 باشید

Samsung Galaxy C9

Samsung Galaxy C9

چندماه پس از معرفی سامسونگ گلکسی C5 و گلکسی C7 شرکت سامسونگ در حال حاضر آماده تولید یک دستگاه جدید از سری C می‌شود: سامسونگ گلکسی C9

براساس منابعی که اخبار مربوط به گوشی‌های سامسونگ را منتشر می‌کنند گوشی سامسونگ گلکسی C9 شماره مدل SM-C9000 دارد و در حال حاضر با نام «Amy» شناخته می‌شود. متاسفانه جزییات چندانی درباره مشخصات و طراحی این گوشی منتشر نشده است بنابراین صرفا براساس حدسیات می‌توان گفت احتمالا این گوشی فلزی باشد و از نظر مشخصات هم یک گوشی میان‌رده با حسگر اثر انگشت محسوب شود.

احتمالا این گوشی از نظر اندازه تا حد قابل توجهی بزرگ باشد. می‌دانیم که گلکسی C5 یک صفحه‌نمایش ۵٫۲ اینچی و گلکسی C7 هم یک صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی داشت. بعضی‌ها حدس زده‌اند که این گوشی هم یک صفحه‌نمایش ۶ اینچی داشته باشد. اندازه‌ای مشابه با گوشی‌های گلکسی A9 و گلکسی A9 Pro که هر دو همین امسال توسط سامسونگ معرفی شدند.

در حال حاضر سامسونگ گوشی‌های گلکسی C7 و گلکسی C5 را فقط در چین به فروش می‌رساند و به نظر می‌رسد گوشی C9 هم ابتدا در همین کشور معرفی شود. هنوز مطمئن نیستیم که گلکسی C9 در سایر کشورها هم به شکل رسمی به فروش خواهد رسید یا نه اما حدس و گمان‌ها بر این است که احتمالا این گوشی به شکل غیررسمی توسط فروشندگان دیگری به جز خود شرکت سامسونگ در نقاطی غیر از چین هم به فروش برسد.

منبع : دیجی کالا مگ

درباره نویسنده

علی محمدی تبار

علی محمدی تبار

سلام
دانشجوی مهندسی مکانیک هستم. خوشحالم که میتونم تو زمینه های تکنولوژی و خودرو اطلاع رسانی کنم. امیدوارم مطالب برای شما مفید واقع شود.
مشتاق نظرات شما... .

ارسال نظر