برندهای تکنولوژی

نام گوشی جدید اپل آیفون ۶SE خواهد بود؟

iphone 6se

iphone 6SE

ماه‌ها است که شایعات بسیاری درباره نسل جدید آیفون‌های شرکت اپل منتشر می‌شوند. آیفون جدید سوژه تعداد زیادی خبر بوده و شایعاتی بعضا متناقض به شکل مستمر درباره آن منتشر می‌شوند. آیفون جدید چه شکلی است، در چند مدل عرضه می‌شود، چه رنگ‌هایی دارد، چه طرح و شکلی دارد، دوربین دوتایی دارد یا ندارد، جک هدفون دارد یا ندارد و چندین و چندسوال دیگر. در آخرین حرف و حدیث‌ها درباره آیفون بحث اینکه این گوشی در چند مدل عرضه خواهد شد داغ شده. آیا آیفون دو مدل عادی و پلاس خواهد داشت یا در سه مدل آیفون، آیفون پلاس و آیفون پرو عرضه خواهد شد. به جز اینها یک منبع هم ادعا کرده تاریخ معرفی این گوشی پر حاشیه روز ۲۲ شهریورماه خواهد بود. ادعا شده که ۴ روز بعد یعنی ۲۶ شهریور هم می‌توان گوشی را در خرده فروشی‌ها خریداری کرد. حال پس از همه این حرف‌ها یک شایعه جدید هم مطرح شده. اینکه احتمال دارد گوشی امسال شرکت اپل نه با نام آیفون ۷ بلکه به اسم آیفون ۶SE معرفی شود. البته برای شرکتی مثل اپل که سادگی و دور ریختن پیچیدگی‌ها بخشی از استراتژی‌اش بوده انتخاب این نام کمی عجیب است. البته به این دلیل نمی‌توان کاملا این خبر را رد کرد چون می‌دانیم احتمالا آیفون جدید بروزرسانی‌های چندان اساسی‌ای نخواهد داشت و صرفا تا حدی بهبود یافته است. این بهبود باعث می‌شود این فرضیه هم مطرح شود که آیفون جدید در سری ۶ باقی بماند و نام سری ۷ برآن گذاشته نشود. در صورت درست بودن این فرضیه می‌توان پذیرفت که نام آیفون جدید ممکن است آیفون ۶SE باشد.

این شایعه از یک وبسایت آلمانی به بیرون درز کرده و در آنجا هم ادعا شده یک منبع که با روند بسته‌بندی آیفون آشنا است و در این زمینه اطلاعاتی در اختیار دارد چنین ادعایی را مطرح کرده است. به هر حال این هم یک شایعه دیگر در این مجموعه بزرگ شایعات درباره گوشی جدید شرکت اپل که می‌توانید دست کم احتمالش را در نظر بگیرید.

‌‌

منبع: دیجیکالا

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر