برندهای تکنولوژی

آیفون پلاس سال آینده با نمایشگر اولد ۶٫۴ اینچی به بازار خواهد آمد

 

ایفون + پلاس

ایفون + پلاس

آیفون پلاس سال آینده با نمایشگر اولد ۶٫۴ اینچی به بازار خواهد آمد

هر چه بیشتر به سمت دهه سوم هزاره سوم پیش می‌رویم ، شرکت‌ها علاقه بیشتری به افزایش سایز نمایشگر نشان می‌دهند. ممکن است با این روند کم کم به سایز تلویزیون‌های ۵۰ اینچی برای یک موبایل برسیم و یک امر یک چیز کاملا عادی تلقی شود.

گزارشی منتشر شده است نشان می‌دهد اپل هنوز آیفون ۸ را معرفی نکرده ، به سراغ نسل بعدی رفته است و از همین حالا روند توسعه این دستگاه را آغاز کرده است. در حالی که همگی منتظر مراسم اپل با مشخصات زیر هستیم ، اهالی کوپرتینو می‌خواهند از همین حالا بازار شایعات آیفون ۹ یا آیفون ۸ اس را داغ کنند

۲۱ شهریور – مراسم معرفی اپل آیفون ۸ – ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران – سالن تاتر مرحوم مغفور استیو جابز – کوپرتینو – کالیفورنیای آمریکا

اپل برای آیفون‌های ۲۰۱۸ تلفن‌هایی با نمایشگر ۵.۲۸ و ۶.۴۶ اینچی در نظر گرفته بود اما با دیدن تقاضای مردم برای خرید تلفن‌هایی با ابعاد بزرگ‌تر ، این شرکت قصد دارد تا تلفن ۵٫۲۸ اینچی خود را اصلا تولید نکند.

بنابر آخرین تصیمات که توسط اپل گرفته شده ، مدل پایه سال ۲۰۱۸ با نمایشگر ۵٫۸۵ اینچی تولید خواهد شد. ابعادی که به صورت کامل عقاید و اصول استیو جابز فقید را زیر سوال می‌برد.

البته با توجه به اطلاعات عرضه شده توسط منابع مطلع ، شاید در سال ۲۰۱۸ شاهد عرضه سه آیفون باشیم. هنوز کمی زود است تا در خصوص تلفن‌های ۲۰۱۸ حرف بزنیم.

منبع:ترنجی

درباره نویسنده

رضا گشتاسبی

ارسال نظر