برندهای تکنولوژی

سرعت شارژ بی سیم در آیفون ۸ بالا نخواهد بود

به تازگی اطلاعاتی مبنی بر پایین بودن سرعت شارژ بی‌سیم در آیفون ۸ منتشر شده است. در ادامه با زیفا همراه باشید.

وجود قابلیت شارژ بی‌سیم در نسخه خاص آیفون‌های امسال (احتمالا با نام iPhone 8) تا حدودی تایید شده‌ است. ولی هنوز نحوه کار و اختصاصی بودن و یا نبودن آن برای عموم معلوم نیست. با این حال با توجه به آخرین گزارشات، سرعت این قابلیت در آیفون ۸ زیاد نخواهد بود.
مطابق اطلاعات گفته شده توسط منبع، اپل برای این دستگاه استاندارد Qi Wireless را به کار خواهد برد. اما این استاندارد پایین‌تر از نسخه Qi 1.2 که قابلیت شارژ سریع را به همراه دارد خواهد بود.
در عوض اپل گزارشی تهیه کرده است که طبق آن، این گوشی‌ هوشمند از آخرین استاندارد غیر سریع این نوع شارژ، آن هم در آخرین توان خروجی یعنی ۷٫۵ وات بهره خواهد برد.
همچنین بر اساس شایعات آیفون ۸ صفحه نمایشی با بزرگی ۵٫۸ اینچی و مجهز به پنل اولد خواهد داشت. بنابراین باتری نزدیک به باتری آیفون ۷ پلاس با حجم حدود ۳۰۰۰ میلی‌آمپر برای آن محتمل است.
در استفاده عادی شارژ با این سرعت برای شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد اما اگر در موقعیتی مهم و در اسرع وقت به شارژ موبایل خود احتیاج داشته‌ باشید، باید با شارژ بی‌سیم خداحافظی کنید!

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا با توجه به سرعت، این قابلیت کاربردی خواهدبود و از آن استفاده خواهیدکرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:ترنجی

درباره نویسنده

رضا گشتاسبی

ارسال نظر