برندهای تکنولوژی

تصور قاب فاش شده، عمودی بودن دوربین‌های آیفون ۸ را تایید می‌کند

به تازگی تصویری از قابی که به آیفون ۸ نسبت داده می‏‌شود فاش شده است که باز دیگر عمودی بودن چینش دوربین‌های iPhone 8 را تایید می‌کند.

تحلیلگرانی که روند تولید محصولات اپل را دنبال می‌کنند در چند نوبت به عمودی بودن دوربین دوگانه آیفون ۸ اشاره کرده‌اند. همچنین در برخی از شایعات و رندرهای فاش شده به این مورد اشاره شده است اما هیچ‌چیز به جز یک مدرک مستدل نمی‌تواند چنین خبری را تایید کند.

به تازگی تصویری از یک قاب شیشه‌ای فاش شده است که به آیفون ۸ نسبت داده می‏شود. در گوشیه سمت چپ این قاب، که از کیفیت و جزئیات بالایی برخوردار است، حفره‌ای دیده می‌شود که به احتمال زیاد مربوط به دوربین دوگانه آیفون بعدی اپل است. عمودی قرار گرفتن این حفره کشیده را می‌توان تاییدی بر عمودی بودن دوربین دوگانه آیفون ۸ دانست که قرار است پاییز سال جاری وارد بازار شود.

تصور قاب فاش شده، عمودی بودن دوربین‌های آیفون 8 را تایید می‌کند

تصویر این قاب اطلاعات بیشتری از آیفون بعدی اپل در اختیار ما نمی‌گذارد. در لبه پایین آن حفره مربوط به پورت لایتنینگ و اسپیکرهای گوشی مشخص است. درکنارها نیز برجستگی دکمه‌ها را به خوبی می‌توان دید. همچنین این تصویر شایعه منتقل شدن اسکنر اثر انگشت آیفون به پشت گوشی را رد می‌کند.

هنوز زمان زیادی تا رونمایی از آیفون جدید اپل باقی مانده است و قطعا تا آن زمان ممکن است بسیاری از حدسیات ما رد شود.

منبع:جی اس ام

درباره نویسنده

پیمان ساعی

ارسال نظر