برندهای تکنولوژی

۴۰ درصد کاربران آماده خرید گوشی جدید نوکیا

rasell2
گوشی جدید نوکیا

گوشی جدید نوکیا

بسیاری از کاربران امروزی دنیای استفاده از تلفن همراه را با نوکیا آغاز کردند و نخستین گوشی موبایلی که خریدند ساخت این شرکت بود. ولی با واگذاری مرکز توسعه دستگاه‌ها و خدمات نوکیا به مایکروسافت، این برند از بازار جهانی حذف شد.

رضا خواجه‌وند به هر حال قرارداد میان نوکیا و مایکروسافت برای عدم استفاده از این برند پایان یافته است و شرکت فنلاندی قصد دارد از سال ۲۰۱۷ میلادی بار دیگر به عرصه رقابتی گوشی برگردد و این بار تاکید ویژه بر سیستم عامل اندروید دارد.

با این توضیحات، اگر بار دیگر نوکیا به بازار جهانی گوشی‌های هوشمند برگردد و محصولات جدید عرضه کند آیا تمایل دارید آنها را خریداری کنید.

گوشی جدید نوکیا

گوشی جدید نوکیا

در نظرسنجی جدیدی که با این موضوع برگزار شد ۲۵۸۰ نفر شرکت کردند و ۴۰ درصد از آنها اظهار داشتند که به طور قطع گوشی جدیدی که نوکیا عرضه کند را می‌خرند. همچنین ۵۱ درصد کاربران گفتند که در این زمینه کاملا باز فکر می‌کنند و این احتمال وجود دارد که سراغ محصول یاد شده بروند.

این دسته از کاربران توضیح دادند خرید گوشی جدید نوکیا منوط به آن است که طراحی زیبا و قابلیت‌های کارآمد داشته باشد. همچنین کمتر از ۹ درصد کاربران اظهار داشتند برای بازگشت نوکیا به بازار جهانی گوشی‌های وشمند بسیار دیر شده است و این روزها رقبای اندرویدی سرسختی در این زمینه حضور دارند که جا را برای نوکیا تنگ کرده‌اند.


منبع : موبنا

درباره نویسنده

علی مهدوی

ارسال نظر

89 − = 83