برندهای تکنولوژی

Galaxy 3DS رونمایی شد

Galaxy3DS-2

شرکت نینتندو از رنگ جدید کنسول ۳DS رونمایی کرده است. این مدل جدید از کنسول دستی محبوب نینتندو Galaxy Style نام گرفته است. «رجی فیز امه»، مدیر شعبه‌ی امریکای نینتندو، در ویدیوی جدیدی حضور پیدا کرده است تا رسما از مدل جدید کنسول دستی‌شان رونمایی کند.

رنگ Galaxy فقط برای مدل New 3DS XL عرضه خواهد شد؛ یعنی مدل‌های کوچک‌تر و هم‌چنین مدل‌های غیر New، این رنگ را دریافت نخواهند کرد.

کنسول دستی Nintendo 3DS در حال حاضر یکی از پرفروش‌ترین کنسول‌های بازی دنیا است.

رجی در ویدیوی منتشر شده می‌گوید که قصد داشته‌اند تا در سریع‌ترین زمان ممکن، رنگ جدید ۳DS را به دست مخاطبان‌شان برسانند و به همین دلیل، از همین امروز می‌توانید مدل Galaxy Style را تهیه کنید. نینتندو می‌گوید که تا پایان هفته‌ی جاری، این رنگ از ۳DS در تمام دنیا عرضه خواهد شد.

Galaxy3DS-1

قیمت این مدل از ۳DS برابر با ۱۹۹ دلار خواهد بود

کنسول دستی Nintendo 3DS در حال حاضر یکی از پرفروش‌ترین کنسول‌های بازی دنیا است؛ طوری که نینتندو با اینکه کنسول خانگی‌اش نمی‌فروشد، اما این شرکت توانسته است با کنسول دستی‌اش، هنوز هم فروش و سودی شگفت‌انگیز نصیب خودش کند.

منبع : دیجیکالا

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر