برندهای تکنولوژی

معرفی هدست جبرا هالو اسمارت

شرکت Jabra در تولید لوازم جانبی همانند اسپیکر و هدست سابقه طولانی و درخشانی دارد . به تازگی این شرکت اولین هدست بلوتوثی از نوع

به تازگی این شرکت اولین هدست بلوتوثی از نوع شرکت Jabra در تولید لوازم جانبی همانند اسپیکر و هدست سابقه طولانی و درخشانی دارد . به تازگی این شرکت اولین هدست بلوتوثی از نوع  neckband خود  را با قیمت ۸۰ دلار معرفی کرده است . از آن جایی که این هدست متلعق به شرکت Jabra است ما امیدوار بودیم که عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و در برقراری تماس نیز بی نقص کار کند و همین اتفاق هم افتاد این هدست در حد انتظار ظاهر شده است و عملکرد بسیار عالی نسبت به قیمت  از خود نشان داده است . در تماس های صوتی با وجود چندین میکروفون و تکنولوژی کاهش نویز به کار رفته , باعث می شود که صدای محیط اطراف به شدت کاهش یابد . همچنین این هدست ضد آب است و از باطری بسیار عالی نیز بهره می برد . عمر شارژ دهی باطری این هدست در هنگام برقراری تماس ۱۷ ساعت و در هنگام گوش دادن به موسیقی ۱۵ ساعت است .

همچنین این هدست از چند ویژگی دیگر نیز بهره می برد . گوشی های این هدست دارای آهنربا هستند که باعث می شود زمانیکه آن ها را از گوش خود در می آورید به هم متصل شوند و به حالت معلق نباشند . در این موقع به دلیل ساختار نوع گردنی  ,  این هدست به مانند یک گردبند می شود .

زمانی که به شما تماسی گرفته می شود , با ویژگی ویبره در قسمت گردن به شما اطلاع داده می شود شما می توانید با جدا کردن ایرفون ها از همدیگر نیز ( زمانی که با هم از طریق آهنربا متصل هستند ) به تماس پاسخ داده و یک و یا هر دو ایرفون را داخل گوش خود قرار داده و به تماس پاسخ دهید .

نرم افزار Jabra Assist برای IOS و اندروید نیز برای این هدست کاربرد دارد . از تمام جوانب این نرم افزار نمی توانید برای این هدست استفاده کنید اما می توانید ویژگی message readout  را فعال کرده که برای شما این امکان را فراهم می آورد که اعلانات دریافتی را گوش فرا دهید . این ویژگی شامل رویدادهای تقویم و ایمیل های دریافتی نیز می شود ( فقط عنوان ایمیل و فرستنده ایمیل ) همچنین با قابلیت Find my Jabra نیز می توانید هدست گمشده خود را در یک شعاع مشخص پیدا نمایید .

برای این هدست سه اندازه سری ایرفون در جعبه قرار دارد که بنا به سلیقه و نوع قرار گیری در گوشتان می توانید آن ها را تعویض کنید . این هدست کمی در میزان شفافیت صدا ضعیف ظاهر شده است اما صدایی با بیس خوب تولید می کند و بسیار صدایی نرم و دلنشین دارد . طبیعتا به خاطر استفاده از کاهش نویز در ایرفون ها اگر ایرفون ها به صورت کامل در گوش شما قرار نگیرد از بیس و شفافیت صدای  تولیدی کاسته می شود . در مجموعه این هدست بلوتوثی بسیار دوست داشتنی است هر چند که کمپانی Jabra می توانست این هدست را به مراتب بهتر و بی نقص تولید کند .

منبع : آسارایان


درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر