برندهای تکنولوژی

ال‌جی ۱٫۷۵ میلیون دلار صرف نمایشگرهای اولد منعطف می‌کند

LG

LG

شایعاتی شنیده‌ایم که شرکت سامسونگ در سال ۲۰۱۷ از یک گوشی هوشمند با نمایشگر تاشو رونمایی خواهد کرد. در واقع می‌دانیم که سامسونگ بر روی تکنولوژی ساخت چنین دستگاهی کار می‌کند و سال ۲۰۱۷ زمانی خواهد بود که بلاخره این تکنولوژی به مرحله بهره‌برداری تجاری می‌رسد. پس از این موضوع یک شایعه دیگر هم به گوش رسید و آن هم اینکه شرکت ال‌جی هم قرار است چنین تکنولوژی‌ای را به کار ببندد. البته با توجه به رقابت شدید میان این دو شرکت این موضوع چندان عجیب هم نبود و به نظر می‌رسد شرکت ال‌جی هم موضوع را به شکلی تایید کرده باشد. ظاهرا شرکت ال‌جی دیسپلی اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد مبلغی معادل ۱٫۷۵ میلیارد دلار را در حوزه نمایشگرهای اولد منعطف سرمایه‌گذاری کند. البته باید منتظر ماند و دید این نمایشگرها دقیقا در چه محصولی استفاده خواهند شد ولی به هر حال همانطور که گفته شد برخی معتقدند استفاده از این پنل‌ها در گوشی‌های هوشمند تاشو  خواهند بود.

از طرف دیگر مدیر عامل شرکت ال‌جی دیسپلی هم اعلام کرده که حرکت به سمت تولید پنل‌های اولد هم تهدید است و هم فرصت. گفته شده که شرکت ال‌جی قصد دارد در این بازار که به سرعت هم در حال رشد است با سرمایه‌گذاری به موقع بهره‌وری را حداکثر کنند.

منبع: دیجیکالا

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر