اخبار فیلم و سریال

«سد معبر» هنوز مجوز نمایش عمومی ندارد!

بهمن کامیار تهیه کننده فیلم سینمایی «سد معبر» که پیش از این برای اکران این فیلم در نوبت دوم نوروز، ابراز تمایل کرده بود، در گفت وگو با آی سینما اعلام کرد عوامل این فیلم همچنان منتظر صدور پروانه نمایش این فیلم هستند تا قرارداد آن را برای اکران در نوبت دوم نوروز به شورای صنفی نمایش ارائه کنند.

پس از مشخص شدن فیلم های اکران نوروزی، بهمن کامیار تهیه کننده فیلم «سد معبر» ابراز امیدواری کرد که این فیلم در نوبت دوم عید نوروز، به نمایش درآید.فیلم

با توجه به مهلتی که شورای صنفی نمایش برای عقد قرارداد تهیه کنندگان و پخش کنندگان فیلم های سینمایی با سینماداران تعیین کرده است، بهمن کامیار در پاسخ به این پرسش که آیا قرارداد «سد معبر» برای اکران در نوبت دوم بسته شده است یا خیر گفت: «ما همچنان منتظر پروانه نمایش «سد معبر» هستیم تا این فیلم را در اکران دوم نوروز به نمایش درآوریم. ما معتقدیم که اکران دوم نوروز، بهترین زمان برای نمایش این فیلم است و سخت در تلاشیم که تا اوایل هفته آینده، پروانه نمایش این فیلم را دریافت کنیم.»

کامیار همچنین درباره مذاکره با سرگروه سینمایی «سد معبر» اضافه کرد: «پخش کننده این فیلم با یکی از سرگروه های سینمایی مذاکراتی را انجام داده است و پیگیری آن را بر عهده دارد.»

پس از اکران فیلم «سد معبر» در سی و پنجمین جشنواه فیلم فجر، بسیاری پیش بینی کردند که با آغاز نمایش عمومی این فیلم، شهرداری تهران انتقاداتی را به این فیلم وارد کند. با توجه به این موضوع از کامیار، پرسیدیم که آیا امکان ممیزی برخی از سکانس های این فیلم به دلیل فشارهای احتمالی شهرداری تهران وجود دارد یا خیر؟ که او پاسخ داد: «خوشبختانه در زمان اکران جشنواره هم هیچ سکانس از فیلم «سد معبر» ممیزی نشد و تا به امروز هم ما خبری در مورد سانسور برخی سکانس های این فیلم از سوی شورای پروانه نمایش نشنیدیم. ما امیدواریم هر چه زودتر پروانه نمایش این فیلم صادر شود تا ما فرصت اکران دوم نوروز را از دست ندهیم.»

منبع:آی سینما

درباره نویسنده

کیوان شهامت نادری

ارسال نظر