اخبار فیلم و سریال

پوسترهای جدیدی از فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales منتشر شد

33-Pirates-of-the-Caribbean-Dead-Men-Tell-No-Tales-660x330

استودیوی «دیزنی» در جدیدترین اقدامات تبلیغاتی خود برای فیلم Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales «دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده قصه نمی‌گویند»، چند پوستر جدید با محوریت شخصیت‌هایی از جمله جک اسپارو (Jack Sparrow) با هنرنمایی جانی دپ (Johnny Depp) و کاپیتان سالازار (Captain Salazarr) با هنرنمایی خاویر باردم (Javier Bardem) منتشر کرد. «دیزنی» این مجموعه‌ی سینمایی را با ساخت و اکران فیلم Pirates Of The Caribbean: The Curse Of The Black Pearl «دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه» در سال ۲۰۰۳۳ میلادی آغاز کرد و دو دنباله‌ی بعدی آن در مجموع بیش از ۱۱ میلیارد دلار در گیشه‌های جهانی فروختند. اگرچه در ادامه شاهد اکران فیلم چهارم این سری یعنی Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides «دزدان دریایی کارائیب: سوار بر امواج ناشناخته» بودیم، اما با وجود موفقیت مالی آن، این نسخه به محبوبیت سه‌گانه‌ی اصلی نرسید.

«دیزنی» تصمیم دارد تا بار دیگر جک اسپارو را جهت به سرانجام رساندن یک ماجراجویی دیگر و فرار از دست دشمن دیرینه‌ی خود، یعنی کاپیتان سالازار،  به سینماها بازگرداند؛ اینبار اما، شاهد ارتباطات این نسخه با سه‌گانه‌ی اصلی خواهیم بود و نام‌های آشنایی از جمله اورلاندو بلوم (Orlando Bloom)، بازیگر نقش ویل ترنر (Will Turner) به این مجموعه بازخواهند گشت. به تازگی، استودیوی فوق‌الذکر، چند پوستر تبلیغاتی جدید از فیلم مورد بحث منتشر ساخته است که در زیر می‌توانید آن‌ها را ببینید:

33-2-Pirates-of-the-Caribbean-5-Poster-Javier-Bardem-702x1024@2x 33-1-Pirates-of-the-Caribbean-5-Poster-Johnny-Depp

منبع:سینما گیمفا

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر