اخبار فیلم و سریال

آخرین آمار فروش فیلم‌های اکران نوروز ۹۶

خوب،-بد،-جلف-660x330

اقبال مخاطب از فیلم کمدی در ایام نوروز به مراتب بیشتر از فیلم‌های اجتماعی است اما نکته حایز اهمیت این است که فیلم اجتماعی توانسته از فیلم کمدی عبور کند و با سانس‌های فوق‌العاده زیادی مواجه شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم های اکران نوروزی نظر مخاطب را به خود جلب کرد و از میان فیلم‌های کمدی به نمایش درآمده فیلم «گشت۲» و «خوب بد جلف» فروش قابل ملاحظه‌ای داشتند اما نکته حایز اهمیت این که فیلم «ماجرای نیمروز» با اقبال بهتری نسبت به آثار اجتماعی دیگر مواجه شده و توانسته سانس‌های فوق‌العاده زیادی را به خود اختصاص دهد اما هنوز سالن‌های شهرهای شمالی این فیلم به کنسرت اختصاص می‌یابد و شب گذشته در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ سینما سپهر (ساری) به کنسرت خواننده پاپ اختصاص یافت .

مختاری مدیر پخش هدایت فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش «گشت۲» گفت: فیلم با اقبال خوبی مواجه شده و سانس‌های فوق‌العاده بسیاری به خود اختصاص داده است. فییلم در تهران به فروش ۳ میلیارد و ۵۰۷ میلیون  و در شهرستان به ۱ میلیارد و ۸۶۶ میلیون رسید که فروش کل فیلم به ۵ میلیارد و ۳۷۳ میلیون تومان رسید.

وی درباره فروش «خوب بد جلف» توضیح داد: فیلم در تهران به فروش ۵ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان رسید. فروش کل فیلم به ۹ میلیارد و ۷۰۰۰ میلیون تومان رسید .

فیاض هوشیار پارسیان مدیر پخش سیمای مهر درباره فروش فیلم «ماجرای نیمروز» توضیح داد: فیلم هم اینک ۲۵ سالن در اختیار دارد و در روزهای اخیر حوزه هنری ۲۲ تک سانس در سالن‌های فلسطین (اصفهان) و آفریقا (مشهد) به فیلم اختصاص داده است زیرا در این شهرها اقبال مخاطب بسیار خوب بود و تقاضای اکران فیلم داشتند .

وی ادامه داد: فیلم در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۱۴۰ میلیون رسید و در شهرستان به فروش  ۵۲۰ میلیون تومان رسیده است که در کل فروش فیلم به ۱ میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان رسید.

دفتر پخش رسانه فیلم‌سازان مولود درباره فروش «سه بیگانه» توضیح داد: روز چهارشنبه فروش فیلم ۸۵ میلیون تومان و در روز پنج‌شنبه به فروش ۹۰۰ میلیون تومان رسید که اقبال مخاطب بدون تیزر تلویزیون و تبلیغات بسیار خوب است. فروش فیلم به ۱ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان رسید.

دفتر پخش فیلمیران که مسئولیت پخش دو فیلم «آباجان» و «یک روز بخصوص» را عهده‌دار است فروش فیلم‌ها را اعلام نکرد اما بر اساس فروش مکانیزه که شامل همه سینماها نیست فیلم «آباجان» به فروش ۴۶۹,۶۵۶۶ میلیون تومان رسید و فیلم «یک روز بخصوص» به فروش ۳۵۵,۶۰۲۲ میلیون تومان رسید.

منبع: فارس

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر