اخبار فیلم و سریال

عنوان رسمی Annabelle 2 اعلام شد: Annabelle: Creation

Annabelle-2-1

در سال ۲۰۱۴ یک اسپین آف از فیلم Conjuring به نام Annabelle ساخته شد که با توجه به استقبال زیادی که ازConjuring شده بود و طرفداران زیادی که داشت توانست فروش خوبی داشت باشد و طرفداران و دوستداران خود را پیدا کند. حالا اخباری در رابطه یا قسمت دوم Annabelle منتشر شده است.

 فیلم Annabelle، اسپین آف فیلم پر طرفدار Conjuring توانست در box office یک حضور خوب داشته باشد و فروش خوبی داشته باشد. دلیل این موضوع هم روشن است، همیشه عروسک ترسناک تر از هر چیز دیگری هستند و مردم همیشه فیلم های ترسناکی که عروسک دارند را به هر چیز دیگری ترجیح می دهند. پس از موفقیت Annabelle و از آنجایی که معمولا موفقیت دنباله ی یک فیلم تضمین شده است David F. Sandberg کارگردان Lights Out بر روی یک دنباله از Annabelle سخت کار می کند.

امروز خبری منتشر شده مبنی بر اینکه بالاخره برای Annabelle 2 یک نام به طور رسمی انتخاب شده : Annabelle: Creation

به این ترتیب همانطور که از نام این فیلم معلوم است درواقع Annabelle: Creation یک مقدمه برای Annabelleاست، فیلمی که خودش نیز درواقع یک مقدمه برای Conjuring بود. این فیلم قرار است داستان ساخت عروسکAnnabelle را در از ابتدا تعریف کند، زمانی که یک عروسک ساز دختر خود را به صورت تراژیک از دست می دهد و ۲۰۰ سال بعد عده ای سعی می کنند که به خانه ی آن ها بروند که متوجه یک نیروی شیطانی می شوند و ….

فیلم Annabelle: Creation قرار است برای ۱۱ آگوست بر روی پرده ی سینماها اکران شود و تا آن زمان اخبار بیشتر درباره این فیلم را از طریق آریافیلم دنبال کنید.

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر