اخبار فیلم و سریال

شبکه Netflix دومین سریال کره ایی زامبی ای خودش را میسازد!

شبکه Netflix دومین سریال کره ایی زامبی ای خودش را میسازد!

کارگردان Kim Seong-hun گفت: من از اینکه دارم با نویسنده برجسته ایی مانند Kim Eun-hee کار میکنم هیجان زده ام. سریال Kingdom یک فرصت بزرگ و جاه طلبانه برای کاری خوش فرم در تلویزیون و  مقیاس اون با یک کار سینماییه. همه و همه به خاطر آزادی خلاق بی نظیریه که شبکه نتفلیکس به عنوان یک شبکه ی جهانی اینترنتی ارائه میده.

نویسنده Kim Eun-hee گفته:من از سال ۲۰۱۱ دارم روی فیلم Kingdom کار میکنم. من میخواستم یک داستان بنویسم که نشان دهنده  ترس و اضطراب از دوران مدرن باشه اما بعدش از دید دوره رمانتیک و شیفته کننده چوسون به قضیه نگاه کردم.کار کردن با نتفلیکس به ما کمک میکنه تا قفل این نسخه خلاقانه سریال Kingdom رو باز کنیم و من خیلی هیجان زده ام تا این داستان منحصر به فرد رو با کارگردانی که احترام خاصی رو براش قائلم بسازم.

Erik Barmack از عوامل شبکه نتفلیکس گفت:Kingdom همون موقع که فیلمنامشو خوندیم با ترکیب درام تاریخی با فانتزی و ماوراطبیعه توجهمون رو به طرز عجیبی به خودش جلب کرد.

کارگردان Kim Seong-hun و نویسنده Kim Eun-hee گفتن: ما مفتخریم از اینکه این فرصت گیرمون اومده تا دو ذهن کره ایی خلاق خودمون رو برای ساخت یک اثر روی هم بزاریم.

همه ۸ قسمت این سریال در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد!

منبع:آریا فیلم

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر