اخبار فیلم و سریال

تاریخ فیلم بعدی کارگردان La La Land،یعنی فیلم First Man منتشر شد!

la-la-land-damien-chazelle-large_trans_NvBQzQNjv4BqrpfQw2hJyG_yckwxPAr0gqsW2GA9nAM4IFtGNFTInME-650x405

مادامیکه فیلمساز Damien Chazelle یک شب فوق العاده رو در شب مراسم اسکار داشت،با تندیس طلایی خودش به خونه برگشت،که همین اون رو تبدیل به بهترین کارگردان جوان تاریخ میکنه. فقط و فقط به خاطر فیلم درخشانی که ساخت،یعنی La La Land. این مقام بدون شک این کارگردان رو به فکر میندازه تا کار بعدی خودش رو به چه نحوی تولید کنه. یک فیلم علمی تخیلی حماسی بسازه،یا یک درام پر ریسک. از اونجایی کهDamien Chazelle بعد از موفقیتی که برای فیلم Whiplash به دست آورد،La La Land رو هم به افتخارات خودش اضافه کرد که باعث شد که اون رو به فکر بندازه که از همین الان به فکر ساخت فیلم بعدی خودش باشه.

قطعا فیلم First Man یک اثر فوق العاده در ژانر زندگینامه خواهد بود،این فیلم زندگی Neil Armstrong از سال های ۱۹۶۱ تا ۱۹۶۹۹ و وقایع ماموریت ناسا،که سعی بر فرستادن یک انسان به کره ی ماه داشتن رو به تصویر میکشه. Ryan Gosling از همین الان برای ایفای نقش Armstrong انتخاب شده، و حالا هم Universal Pictures اعلام کرده که فیلم First Man در تاریخ ۱۲اکتبر سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد. یعنی درست یه هفته قبل از اکرانJungle Book: Origins  و یک هفته بعد از اکران فیلم Aquaman ،که هردو برای برادران وارنر هستن.

بدون شک فیلم First Man پتانسیل دریافت جایزه رو داره. هرچند باید گفت که Damien Chazelle به فکر دریافت یک اسکار دیگه نیست،بلکه به فکر ساخت یک فیلم بزرگ و عالی مربته هست. Josh Singer ،نویسنده ایی که با فیلم Spotlight جایزه اسکار رو دریافت کرد، فیلمنامه فیلم First Man رو به عهده داره. Damien Chazelleو Ryan Gosling در کنار Wyck Godfrey و Marty Bowen در حال تولید فیلم هستن. همچنین شرکتDreamWorks از نظر مالی داره این پروژه رو تامین میکنه.

منبع:آریا فیلم

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر