اخبار فیلم و سریال

پروژه بعد Ryan Gosling مشخص شد

4a0e35ae-f0f7-40c5-90a6-b8a7ec592ed4-650x400

از مراسم اسکار خیلی نمی گذرد، مراسمی که با درخشش فیلم La La Land با ۱۴ عنوان نامزدی در جوایز مختلف همراه بود که البته یکی از این عناوین نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد برای Ryan Gosling بود.

 بعد از موفقیت فیلم  La La Land یکی از نام هایی که خیلی زیاد بر سر زبان هاست، نامRyan Gosling بازیگر نقش اول مرد این فیلم است. حالا بعد از شور و حال اسکار و حاشیه های آن صحبت از ادامه کار Gosling در یک کمیک است. به نظر می رسد او بالاخره توانسته با داستان کمیکی به نام The Underwater Welder ارتباط برقرار کند و حالا گفته می شود که علاقه دارد نامش در این پروژه باشد و در آن کار کند.

به گفته IDW Entertainment آقای Ryan Gosling قرار است تهیه کنندگی فیلمی که بر گرفته از داستان The Underwater Welder است را بر عهده بگیرد. The Underwater Welder در اصل رمانی است تصویری که در سال ۲۰۱۲ توسط نویسنده معروف آثار قهرمانی و طنز آقای Jeff Lemire نوشته شده بود.

در مصاحبه ای منتشر کننده فیلم نسبت به اخبار و سوالات مربوط به آن واکنش نشان داده و توضیحاتی می دهد که در پایین به آن اشاره ای شده است:

“کاراکتر اصلی دو بخش دارد. بخش هایی که سعی شده به طور مساوی به آن ها پرداخته شود، از یک سو کاراکتری با یقه های آبی و از سوی دیگر دارای ذهنی پیچیده!”

The Underwater Welder در واقع داستان شخصیتی به اسم Jack Joseph را روایت می کند، یک غواص آب های عمیق که در حال فروپاشی ذهنی است، کسی که مشکلات روحی زیادی دارد. حالا او در یکی از سفر های خود به اعماق آب و غواصی با یک شئ خارق العاده برخورد می کند که به او اجازه ارتباط با پدر فوت شده اش را می دهد.

گرچه این داستان شباهت زیادی به Frequency دارد و آن را به ما یادآوری می کند ولی فراموش نکنید که The Underwater Welder یکی از پرفروش ترین کتاب های تصویری سال ۲۰۱۲۲ است و حتما چیز جدید برای یارائه دارد.

بعد فعالیت های Gosling در فیلم موزیکال La La Land و فیلم طنز The Nice Guys به نظر می رسد خوب باشد که او در فیلمی متفاوت بازی کند و نقش او در این فیلم که نقش شخصی افسرده و ناراحت است یک تجربه خوب است به خصوص  که Gosling با این نقش بیگانه نیست و چنین نقش هایی را در گذشته اجرا کرده.

 

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر