اخبار فیلم و سریال

اخبار فیلم The Post با بازی Tom Hanks و Meryl Streep

steven-spielberg-tom-hanks-untitled-cold-war-thriller-650x433

شاید نام Steven Spielberg برای خیلی از شما ها آشنا باشد که البته بی دلیل هم نیست، نام بزرگی بر روی جایگاه کارگردانی فیلم هایی مثل Schindler’s List و Bridge of Spies و Catch Me If You Can نقش بسته است و حالا خبر از فیلم جدید اوست.

 سایت  Deadline نقل کرده است که Spielberg برای کارگردانی دو بازیگر بزرگ، Tom Hanks وMeryl Streep در فیلم The Post ،یک فیلم درام بر اساس اتفاقات یک داستان واقعی در سال ۱۹۷۱۱، انتخاب شده است. در آن سال روزنامه Washington Post قضیه “کاغذ های پنتاگون” که درباره ی یک بخش و دپارتمان سری در دروس دفاعی رشته های سیاسی و نظامی آمریکاست و به به قضیه جنگ ویتنام مربوط می شود را فاش می کند.

فیلمنامه اصلی این فیلم را Liz Hannah نوشته و شرکت Pascal Pictures برای اولین بار پارسال اقدامات اولیه را برای ساخت فیلم شروع کرد.

The Post فیلمی است درباره روانکاو ارتش Daniel Ellsberg، که در سال ۱۹۷۱ از تمام گزارشات ارتش یک کپی تیه نمود و آن ها را در اختیار رسانه ها قرار داد و توسط New York Times و Washington Post منتشر شدند.

Hanks در این فیلم نقش تدوین گر روزنامه Post به نام Ben Bradlee و Streep نقش مسئول انتشاراتی به نامKay Graham را بازی می کنند که در آن ماجرا به افشای اطلاعات کمک کردند و دچار حواشی شدند و …

درباره این فیلم باید گفت که سه نام بزرگ در این فلیم وجود دارند، Spielberg به عنوان کارگردان و Hanks و Streep و از این بین Spielberg و Hanks قبلا در چها فیلم Saving Private Ryan و Catch Me If You Can و The Terminal و Bridge of Spies تجربه همکاری با هم را دارند و همینطور Hanks و Streep هم تجربه کار با یکدیگر را دارند از این سو هماهنگی بین این این سه نفر در این فیلم زیاد است و باید منتظر بمانیم ببینیم نتیجه این فیلم چه می شود.

منبع:آریا فیلم

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر