اخبار فیلم و سریال

بایونا اطلاعاتی از Jurassic World 2 منتشر کرد

Jurassic World

Jurassic World

بعد از اکران فیلم Jurassic Park «پارک ژوراسیک» در سال ۱۹۹۳ به کارگردانی استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg)، این فرانچایز با افتی محسوسی مواجه شد؛ فیلم The Lost World «دنیای گم شده» به کارگردانی یک اثر کاملاً معمولی بود و Jurassic Park III هم فیلمی بسیار سردرگم بود. البته این موضوع با اکران فیلم Jurassic World «دنیای ژوراسیک» به کارگردانی کالین ترورو (Colin Trevorrow) تغییر کرد و این فرانچایز توانست به محبوبیت زیادی دست یابد. دنباله‌ی فیلم دنیای ژوراسیک هم به وسیله‌ی جی.ای بایونا (J.A. Bayona) در دست ساخت است.

چند وقتی است که ما خبری از این فیلم نشنیده‌ایم و دلیل آن را هم می‌توان این دانست که بایونا در حال کار بر روی داستان آن است. بایونا در این باره گفت:

ما بر حال در کار بر روی قسمت دوم هستید. چالشی که برای ما وجود دارد این است که تعادلی برای انتظارات طرفداران و چیزهایی که برای غافلگیری آن‌ها در نظر گرفته‌ایم پیدا کنیم. ما در حال حاضر در حال نوشتن داستان هستیم.

ab9627aa4212b5e3e99119e0d6865d96de02de4b-300x1502x

Jurassic World 2 فصایی تاریک دارد و درباره‌ی مسائل دنیای امروزی صحبت کند. چند وقتی است که فیلم‌های بلاکباستر فضایی تاریک‌تر به خود گرفته‌اند و طرفدارن دوست دارند به جای این که فیلم‌های براق و کامل، آثاری عیب دار و تاریک تماشا کنند. با این که فرانچایز Jurassic Park «پارک ژوراسیک» همیشه را از موجودات ترسناک بوده است، ولی هیچگاه داستانی تاریک نداشته است. همیشه یک خانواده در پارک حضور دارند و شخصیت برای نجات یافتن مجبور بودند با هم کار کنند. حالا به نظر می‌رسد که قرار است تغییر بزگی در این فرانچایز رخ دهد. هنوز معلوم نیست که داستان این فیلم چیست.

منبع: Cinemablend-سینما گیمفا

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر

7 + 1 =