اخبار فیلم و سریال

پوستر جدید Alien: Covenant منتشر شد: وقت فرار است!

alien-covenant-title-image-660x330

Alien: Covenant شماره‌ی بعدی در فرنچایزی با سابقه است که کار خود را در سال ۱۹۷۹ با فیلم وحشتناکAlien «بیگانه»، به کارگردانی ریدلی اسکات (Ridley Scott) آغاز کرد. تا به این لحظه، اخبار و تصاویر بسیاری در عین ناباوری از صحنه‌های مختلف فیلم‌برداری و بازیگران این فیلم منتشر شده‌است که طرفداران را بیش از پیش در مورد اتفاقات بعد از Prometheus که طبق گفته‌ها «فوق‌العاده وحشتناک» خواهد بود، هیجان زده می‌کند.

برخلاف شفافیت قابل تقدیر در مورد این فیلم، تلاش‌های تبلیغاتی پیرامون آن چندان جالب توجه نبوده‌اند که این اتفاق با توجه به فاصله شش ماهه‌ی آن تا اکران، موضوعی طبیعی به نظر می‌رسد. البته استودیوی فاکس کاملا هم بیکار ننشسته است، چرا که جدیدترین تیزر پوستر این فیلم به تازگی توسط استودیو منتشر شد. با مشاهده پوستر می‌بینیم که ادعاها در مورد «فوق‌العاده وحشتناک» بودن فیلم به واقعیت نزدیک‌تر است.

این پوستر ما را به یاد پوستر فیلم اوریجینال در سال ۱۹۷۹ می‌اندازد، که در آن یه تخم فضایی در وسط پوستر قرار داشت؛ در این پوستر به جای تخم، Xenomorph معروف را مشاهده می‌کنیم که در وسط پوستر قرار دارد و در بالای آن به سادگی نوشته شده‌است: «فرار کن». این پوستر با یادآوری این موضوع که چرا طرفداران به مدت تقریبا ۴۰ سال با این فرنچایز همراه بوده‌اند، نصیحیتی حکیمانه نیز برای کاراکترهای فیلم دارد:

alien-covenant-teaser-poster

Alien: Covenant در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ راهی سینماها خواهد شد.

منبع: ScreenRant-سینما گیمفا

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر