اخبار فیلم و سریال

Aaron Eckhart در نسخه سوم فیلم Olympus Has Fallen حضور نخواهد داشت

aaron-eckhart-in-olympus-has-fallen-650x400

Olympus Has Fallen از اون فرنچایز های میهن پرستی امریکایی بود که خب در همان اول مشخص بود با استقبال مردم امریکایی مواجه خواهد شد.

 داستان فیلم درباره محافظ شخصی رییس جمهور Mike Bannig با بازی Gerard Butler بود که در هر دوقسمت فیلم کارش که محافظت از رییس جمهور بود. بعضی از بینندگان به Banning نام جان سخت در کاخ سفید را داده اند.به هر حال بعد از موفقیت نسخه دوم چندان جای تعجب نبود که قسمت سوم فیلم تایید نشود همونطور که اشاره کردیم در هر قسمت Banning از جان رییس جمهور محافظت می کرد و او را از دست تروریست ها نجات می داد اما طبق خبری که به تازگی اعلام شد رییس جمهور در قسمت سوم فیلم حضور نخواهد داشت طبق مصاحبه ای که با Eckhart شده بود او اعلام کرد که در فیلم سوم شخصیت او کاخ سفید را ترک کرده هنوز مشخص نیست که شخصیت او چرا در فیلم حضور ندارد یا اینکه در فیلم کشته می شود یا نه ؟ همچنین Aaron Ekchart یکی از شانس های اسکار برای بهترین بازیگر نقش دوم بخاطر بازی در فیلم Sullyاست. نسخه سوم فرنچایز Olympus Has Fallen بنام Angel Has Fallen در سال ۲۰۱۸ اکران می شود.

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر