اخبار فیلم و سریال

هجوم ستاره های سینما برای بازی در فیلم جدید ریدلی اسکات

ridley scott

ridley scott

با اعلام خبر تولید فیلم بدون نام تازه ریدلی اسکات، بازیگران مشهور سینما برای بازی در آن به سمت او هجوم آوردند.

 به نقل از جام جم، اسکات می گوید برای درام جنایت کارانه تازه اش، از سوی چند ستاره سینما تلفن پیچ شده است.رسانه های گروهی هفته قبل خبر دادند که اسکات، امتیاز تولید فیلم سینمایی نوول دان وینسلو را خریداری کرده است.این نوول که هنوز نامی برایش انتخاب نشده، قرار است ماه ژولای سال آینده میلادی روی پیش خوان کتاب فروشی ها قرار گیرد.اما اسکات و کمپانی فوکی قرن بیستم که طرفدار نوشته های این نویسنده معروف هستند، پیش دستی کرده و امتیاز آن را زودتر از زمان انتشار نوول خریداری کردند.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، با توجه به حال و هوای داستان این نوول و کارگردانی آن توسط اسکات، رقابت بازیگران معروف برای بازی در نقش اصلی آن شروع شده است.رسانه های گروهی در این رابطه نام هایی چون براد پیت، مت دیمون، جرج کلونی و مایکل فاسبندر را مطرح می کنند.این بازیگران برای به دست آوردن نقش یک مامور پلیس فاسدی رقابت می کنند، که در یک گروه عملیات ویژه شهر نیویورک کار می کند.زمانی که شهر با تنش های نژادی روبرو می شود، این مامور پلیس باید بین همکاران، خانواده و زندگی اش یکی را انتخاب کند.

نزدیکان ریدلی اسکات می گویند او کلید فیلم برداری این درام جنایت کارانه را تا زودتر از سال جدید میلادی نخواهد زد.

آخرین فیلم اسکات روی پرده سینماها، «مریخی» با بازی مت دیمون بود. این درام علمی تخیلی حدود ۶۳۰ میلیون دلار در سطح جهانی فروش کرد.

 

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر