اخبار فیلم و سریال

دیگر از جادو در سریال Arrow استفاده نمی‌شود

ARROW SEASON 5

ARROW SEASON 5

سریال Arrow «پیکان» از بعد پخش فصل اول مقداری محدوه‌ی خود را گسترش داد. فصل اول سریال قرار بود شبیه فیلمBatman Begins «بتمن آغاز می‌کند» باشد، ولی از آن جایی که در انجام این کار شکست خورد؛ در فصل‌های بعدی شاهدقدرت‌های ابر انسانی و جادو بودیم. با این حال بیشتر طرفداران خواهان بازگشت سریال به ریشه و اصلیت خود هستند. تهیه‌کنندگان سریال نیز قول داده‌اند که دیگر شاهد جادو در سریال نخواهیم بود و سبک درام جنایی به سریال بازخواهد گشت. 

البته این را نیز باید که در نظر داشته باشم که سریال Arrow «پیکان» همچنان با دنیای شیطانی، جادویی و ابراسانی سریال‌های The Flash، Supergirl و Legends Of Tomorrow «افسانه‌های فردا» منطبق خواهد بود و احتمالاً باید انتظار کراس‌اور بین آن‌ها را داشت. سایت IGN موفق به تهیه مصاحبه‌ای با تهیه کننده اجرایی سریال، وندی مریکل (Wendy Mericle)، شد. در ادامه می‌تواننید صحبت‌های ایشان را بخوانید:

سریال Arrow «پیکان» همیشه قرار بود که در باطن و اصل خود بیشتر  یک درام جنایی باشد. بعد از آن سریال فلش شروع شد و ابرانسان‌ها وارد سریال Arrow  شدند. با شخصیت دیمین (Damien) جادو را به سریال وارد کردیم. برای فصل پنجم قصد داریم به ریشه سریال برگردیم و به دنبال ویژگی‌هایی باشیم که سریال را در ابتدا محبوب کرد.

وندی مریکل درباره‌ی پرومیتیوس (Prometheus)، شخصیت منفی فصل پنجم، توضیحاتی را نیز اراعه داد:

پرومیتیوس قرار نیست که جادو داشته باشد؛ او یک خصومت خیلی شخصی با الیور دارد. پرومیتیوس با یک روش جالب و غیرمتعارف با الیور مبارزه کند.

یکی از ستارگان و بازیگران سریال‌های The Wire «سیم» و The Walking Dead «مردگان متحرک»، چاد کولمن (Chad Coleman)، در نقش توبیاس چرچ ( Tobias Church) و دولف لاندگرن (Dolph Lundgren) در سریال حضور خواهند داشت. همچنین شاهد بازگشت مدیسون مک‌لافلین (Madison McLaughlin) در نقش آرتمیس ( Artemis)، ریک گونزالس (Rick Gonzalez) در نقش شگ وحشی (Wild Dog) نیز خواهیم بود.

منبع: Screencrush , گیمفا

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر