اخبار فیلم و سریال

مشکل تاریخ اکران WORLD WAR Z 2

world-war-z

به نقل از جام جم، در تاریخ نهم ژوئن سال ۲۰۱۷ از سوی تهیه کنندگان فیلم به عنوان زمان اکران عمومی آن اعلام شده است.

اما منابع نزدیک به دنیای سینما می گویند سازندگان فیلم نمی توانند تا این تاریخ، آن را آماده نمایش عمومی کنند.به گفته آن ها، کار تولید فیلم زمان زیادی خواهد برد و تا زودتر از سال ۲۰۱۸، نمی تواند خود را آماده دیدار با تماشاگران کند.تهیه کنندگان این اکشن علمی تخیلی و دلهره آور در کمپانی پارامونت، نسبت به این اظهار نظر هنوز واکنشی نشان نداه اند.

هفته قبل دومین قسمت اکشن آینده نگرانه «جنگ جهانی زد» کارگردان خود را پیدا کرد. دیوید فینچر برای کارگردانی این فیلم، پشت دوربین قرار خواهد گرفت.طی دو سال اخیر چند بار بحث ساخت قسمت دوم فیلم مطرح شد، اما هر بار در زمان انتخاب کارگردان آن به بن بست رسید.

فینچر در ساخت فیلم های زامبی و خلق دلهره و تنش تخصص دارد و دلیل انتخاب او برای کارگردانی «جنگ جهانی زد» هم همین موضوع بوده است.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، براد پیت در قسمت دوم فیلم در نقش اصلی بازی خواهد کرد. او در قالب کاراکتر گری لین ظاهر می شود.در این قسمت از فیلم، او در کنار تلاش برای محافظت از جان خانواده اش، باید راه هایی برای مقابله با هجوم زامبی ها پیدا کند.

تهیه کنندگان فیلم گفته اند که کلید فیلم برداری «جنگ جهانی زد ۲»، اوایل سال ۲۰۱۷ در لوکیشن های شهر نیویورک زده می شود.

رسانه های گروهی سال قبل از خوان آنتونیو بایونای اسپانیایی زبان، به عنوان کارگردان احتمالی این فیلم نام برده بودند.

منبع:مووی مگ

 

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر