اخبار فیلم و سریال

جک جیلنهال و امی آدامز بازیگر فیلم « حیوانات شبانگاهی » شدند

Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal

«حیوانات شبانگاهی» با بازی جیک جیلنهال و ایمی آدامز جلوی دوربین می رود. کلید فیلم برداری فیلم، اوایل فصل پائیز زده می شود.

 به نقل از جام جم، این فیلم حال و هوایی درام و خانوادگی دارد و توسط تام فورد کارگردانی خواهد شد.فورد فیلم تازه خود را براساس داستان نوول پرخواننده ای از آستین رایت به همین نام کارگردانی خواهد کرد.

شرکت مستقل فیلم سازی فوکوس فیچرز، محصول تازه خود را با هزینه تولید ۴۰ میلیون دلاری جلوی دوربین خواهد برد.

Amy Adams

Amy Adams

آرمی هامر، آرون تیلور جانسن، مایکل شانون و کیم بسینگر دیگر بازیگران درام پررمزوراز«حیوانات شبانگاهی» هستند.

به نوشته هالیوود ریپورتر، داستان فیلم در باره زن جوانی است که دست نوشته های همسر سابق خود را پیدا می کند.این دست نوشته ها مربوط به بیست سال قبل است و زن جوان باید نظر خود را در باره آن ها، به اطلاع همسر سابقش برساند.دست نوشته ها شامل دو داستان مجزا و متفاوت می شود. یکی داستان خود زن و دیگری داستان مردی است که تعطیلات خانوادگی اش را به خون می کشاند.اما داستان دوم هم، به گونه ای به زندگی این زن ارتباط پیدا می کند. زن جوان با خواندن دست نوشته ها، حقایق تازه ای را در باره گذشته خود کشف می کند.

سازندگان فیلم از آن به عنوان یک کار روان کاوانه اجتماعی اسم می برند، که زندگی خانواده های امروزی را مورد بحث و کنکاش قرار می دهد.

منبع:مووی مگ

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر