اخبار فیلم و سریال

فیلم ابر قهرمانی جدید سینمای هند به نام « تایگر شروف »

تایگر شروف

تایگر شروف

تحلیل گران اقتصادی سینما در هند، پیش بینی فروش بالایی برای فیلم تازه تایگر شروف در جدول گیشه نمایش سینماها می کنند.

به نقل از جا جم، این اکشن ابرقهرمانانه با نام «جات پرنده» ۲۵ آگست پس فردا به روی پرده سینماهای هند می رود .تایگر شروف در داستان این فیلم کمیک استریپی، در نقش ابرقهرمانی بازی می کند که ترس از ارتفاع و بلندی دارد و با این حال، او باید در آسمان پرواز کند و با کاراکتری شیطان صفت مبارزه کند، که قصد نابودی دنیا را دارد.

به نوشته ایندیا اف ام، نقش منفی داستان فیلم را ناتان جونز قهرمان انگلیسی زبان دنیای کشتی و بدن سازی به عهده دارد.

رمو دسوزا که در دو سال اخیر دو قسمت اول و دوم فیلم پرفروش «آ بی سی دی» را ساخته، کارگردانی «جات پرنده» را انجام داده است.

اهل فن در هند از فیلم تازه تایگر شروف به عنوان رقیبی برای مجموعه اکشن کمیک استریپی «کریش» اسم می برند.این مجموعه فیلم با بازی هریتیک روشن در نقش یک ابرقهرمان سیاه پوش، جزو کارهای بسیار موفق یک دهه اخیر بالیوود بوده است.

کاراکتر شروف هم مثل ابرقهرمان «کریش»، به چهره خود نقاب می زند و ضمن برخورداری از توانایی های بالای بدنی، امکان پرواز هم دارد.

تایگر شروف از بازیگران تازه وارد سینمای هند است. دو فیلم قبلی او «قهرمان بازی» و «باقی/ شورشی» در دو سال اخیر، فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند کرده اند.

منبع:مووی مگ

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر