اخبار فیلم و سریال

حضور اکس‌من در فیلم Avengers: Infinity War

جو روسو به همراه برادرش یکی از کارگردان های دو فیلم اخیز Captain America‌ است که صحبت هایی کرده پیرامون شایعاتی مبنی بر حضور اکس‌من در فیلم جدیدش یعنی Avengers: Infinity War.

comics-captain-america-x-men-marvel-comics-new-avengers-cyclops-avengers-vs-x-men-_486192-50-1024x575 (1)

شایعاتی در ماه جولای وجود داشت که سریال جدید فاکس یعنی X-Men: Legion ممکن است پل ارتباطی بین اکس‌من و دنیای سینمایی مارول باشد. البته این موضوع در صورتی درست است که فاکس اجازه دهد mutant های اکس‌من در دنیای سینمایی مارول زندگی کنند. حداقل در سریال های تلویزیونی.

Scott Derrickson کارگردان فیلم Doctor Strange نیز بحث multiverse یا دنیا های گوناگون را پیش کشید و خیلی از طرفداران با این سوال مواجه شدند که آیا ممکن است دیگر شخصیت های اکس‌من هم در تلویزیون و هم در فیلم‌ها حضور پیدا کنند یا خیر. با اینکه تایید نشده ولی این ایده که Doctor Strange دنیای جدیدی را نشان دهد که در آن اکس‌من هم حضور دارند زیاد دور از ذهن نیست. بالاخره با استودیویی سروکار داریم که توانست امتیاز مردعنکبوتی را از Sony بخرد.

متاسفانه جو روسو زیاد نسبت به این مسائل مطمئن نیست. او در بیانیه‌ای گفت که تا جایی که می‌دانیم در حال حاضر هیچ صحبتی درباره اکس‌من وجود ندارد. او افزود که نمی‌داند که در پشت صحنه صحبت هایی شده یا همین حالا هم این صحبت‌ها انجام می‌شود ولی مطمئنا خودش از این موضوع بی‌اطلاع است.

منبع:آریا فیلم

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر