اخبار فیلم و سریال

Avatar 2 در سال ۲۰۱۸ اکران می شود

Avatar

Avatar

جیمز کامرون نویسنده و کارگردان مطرح هالیوود از ساخت پنج گانه فیلم “آواتار” خبر داد. نسخه دوم در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

به نقل از میزان، جیمز کامرون کارگردان فیلم هایی همچون “رامبو”، “بیگانه” و سری “ترمیناتور” در حال پیش تولید مجموعه کاملی از فیلم پر طرفدار “آواتار” است. نسخه اول این فیلم در سال ۲۰۰۹ به اکران عمومی در آمد و در همان سال علاوه بر شکستن رکورد پر فروش ترین فیلم تاریخ سینما، سه جایزه اسکار را نیز نصیب خود کرد.

کامرون پس از موفقیت بزرگ این فیلم “ترمیناتور جنسیس” را ساخت که آن فیلم هم با استقبال بی نظیر مخاطبان روبرو شد.

حال خبرها حاکی از آن است که کامرون فیلمنامه “آواتار ۲” را به پایان رسانده و فیلمبرداری این مجموعه را سال آینده آغاز خواهد کرد اما خبر جالب تر اینکه کامرون اعلام کرده فیلمنامه این فیلم پنج قسمتی بوده و بعد از نسخه دوم سه نسخه دیگر نیز وارد بازار اکران خواهد شد.

طبق این برنامه ریزی “آواتار ۲” در سال ۲۰۱۸، نسخه سوم در سال ۲۰۲۰، نسخه چهارم در سال ۲۰۲۲ و نسخه آخر نیز در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.

نکته مهم در مورد این فیلم حضور تمامی بازیگران در مجموعه های بعدی این فیلم است.

گفتنی است این کارگردان مطرح سینمای هالیوود به جز پنج گانه آواتار در سال ۲۰۱۸ فیلم “آلیتا، نبرد فرشتگان” را نیز آماده اکران خواهد داشت. البته در این فیلم کامرون فیلمنامه نویس بوده و کارگردانی اثر را “رابرت رودریگز” کارگردان فیلم “دسپرادو” بر عهده خواهد داشت.

منبع:مووی مگ

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر