اخبار فیلم و سریال

اطلاعات جدیدی از فیلم Spider Man: Homecoming

spider man

با توجه به اینکه تاکنون بعد از سه گانه سم رایمی و دو فیلم The Amazing Spider-Man پنج فیلم مختلف از مردعنکبوتی دیده‌ایم، یکی از مسائلی که طرفداران کتاب های مصور و فیلم های آن مطرح کرده‌اند این است که نقش منفی فیلم بعدی مرد عنکبوتی چه کسی خواهد بود؟ تا کنون سه نسخه از Green Goblin را دیده‌ایم. همین‌طور Doctor Octopus، Venom، Sandman، Rhino، Venom و Electro را در مقابل مردعنکبوتی دیده‌ایم. سوالی که همیشه وجود داشت این بود که بینندگان فیلم Homecoming همان دشمنان قبلی را می‌بینند یا شاهد دشمنان جدید خواهیم بود.

OITNB-Michael-Chernus

یکی از دشمنانی که به تازگی حضورش در فیلم Homecoming تایید شد، شخصیت Vulture است که نقش آن را قرار است Michael Keaton ایفا کند. یکی از دشمنان بزرگ مردعنکبوتی که برای اولین بار است وارد دنیای سینما می‌شود. فیلم های سوپرهیرویی جدید دیگر فقط یک دشمن اصلی ندارند و تقریبا در فیلم های جدید یک یا چند ابرقهرمان با چند دشمن می‌جنگند و حالا تایید شده که پیتر پارکر (مردعنکبوتی) با بیش از یک دشمن باید مبارزه کند.

Michael Chernus که طرفداران سریال Orange Is The New Black او را به خوبی می‌شناسند قرار است نقش Phineas Mason یا همان The Tinkerer را ایفا کند. از دیگر فیلم هایی که در کارنامه دارد می‌توان Captain Philips، Aloha و The Bourne Legacy اشاره کرد.

در کتاب های مصور، The Tinkerer یک مخترع بااستعداد است که می تواند با استفاده از قطعات اضافی که در خانه پیدا می‌شود ابزار بسازد و به جای اینکه برای کار های خوب از آن استفاده کند، از آنها برای از بین بردن مردعنکبوتی به کار می‌گیرد. جدا از اینکه The Tinkerer به طور مستقل و تنها کار می‌کند بعضی وقت‌ها هم به دیگر دشمنان مردعنکبوتی نیز کمک می‌کند. باید صبر کنیم و ببینیم که چگونه در فیلم به تصویر کشیده خواهد شد و آیا Homecoming فقط دو دشمن خواهد داشت؟

فیلم Spider-Man: Homecoming قرار است هفتم جولای ۲۰۱۷ اکران شود. اما قبل از آن مارول دو فیلم دیگر را منتشر خواهد کرد. Doctor Strange چهارم نوامبر امسال و قسمت دوم Guardians Of The Galaxy پنجم می ۲۰۱۷ به نمایش در خواهند آمد.

منبع:اریا فیلم

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر