اخبار فیلم و سریال

The Lost Boys سریال خون آشامی جدید CW

The-Lost-Boys

The-Lost-Boys

 قرار است بازسازی فیلم Lost Boys بصورت سریال باشد ، نسخه اصلی این فیلم در سال ۱۹۸۷ اکران شده است.بر خلاف فیلم اصلی این سریال قصد دارد قرن بیستم و عصر حاضر را بهتر و با تمرکز بیشتری نشان دهد.فصل اول سانفرانسیسکو را در سال ۱۹۶۷ نشان می دهد،به دنبال آن در هر فصل زمان یک دهه جلوتر می آید تا در نهایت در فصل آخر یعنی فصل هفتم زمان سریال در سال های ۲۰۲۰ اتفاق می افتد!

از بازیگران فیلم (The lost boy (1987 می توان به ﺟﯿﺴﻮﻥ ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ،ﮐﻮﺭﯼ ﻫﺎﯾﻢ،ﺩﺍﯾﺎﻥ ﻭﯾﺴﺖ،ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ ﻫﺮﻣﻦ ،ﺑﺮﻧﺎﺭﺩ ﻫﺎﮔﺰ و ﮐﻮﺭﯼ ﻓﻠﺪﻣﻦ اشاره کرد.داستان این فیلم در مورد ﻟﻮﺳﻲ ﺍﻣﺮﺳﻦ (ﻭﻳﺴﺖ‏) است،او که به تازگی از همسرش طلاق گرفته، ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺩﻭ ﭘﺴﺮ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﺶ،ﻣﺎﻳﮑﻞ ‏(ﭘﺎﺗﺮﻳﮏ‏) ﻭ‏ ﺳﺎﻡ ‏(ﻫﻴﻢ‏)،ﻧﺰﺩ ﭘﺪﺭ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﺷﻬﺮ ﮐﻮﭼﮏ ﺳﺎﻧﺘﺎ ﮐﻼﺭﺍﻱ ﮐﺎﻟﻴﻔﺮﻧﻴﺎ ﻣﻲ ﺭﻭﺩ.ﮔﺮﻭﻫﻲ ﺍﺯ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺷﺮﻭﺭ ﺑﻪ ﺭﻫﺒﺮﻱ ﺩﻳﻮﻳﺪ ‏(ﺳﺎﺗﺮﻟﻨﺪ‏) ،ﻣﺎﻳﮑﻞ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﺨﻔﻴﮕﺎﻩ ﺧﻮﺩ ﻣﻲ ﺑﺮﻧﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺁﻧﺠﺎ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺧﻮﻥ ﻣﻲ ﻧﻮﺷﺎﻧﻨﺪ. ﭼﻨﺪﻱ ﺑﻌﺪ ﻣﺎﻳﮑﻞ ﺣﺲ ﻣﻲ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺁﺭﺍﻡ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺪﻝ ﺑﻪ ﻳﮏ ﺧﻮﻥ ﺁﺷﺎﻡ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ.قابل توجه است که بسیاری از بازیگران این فیلم اکنون زنده نیستند.

The-Lost-Boys

قسمت دوم Lost Boys به اسم Lost boys: The Tribe در سال ۲۰۰۸ اکران شد،سومین قسمت هم با نام Lost Boys: The Thirst سال ۲۰۱۰ منتشر شد.لازم به ذکر است که این فیلم با سریال Lost Boys که سال ۲۰۱۲ توسط Warner Bros پخش شد کاملا متفاوت است و اصلا ربطی به هم ندارند.
سریال Lost Boys توسط راب توماس ساخته می شود و از شبکه CW پخش خواهد شد،هنوز تاریخ دقیق شروع مراحل تولید و پخش آن اعلام نشده،این شبکه از ۲۱ (۳۰ مهر ۹۵) اکتبر فصل آخر سریال Vampire Diaries را در ۱۶ قسمت روی آنتن می برد.

(منبع:mg-news)

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر