اخبار فیلم و سریال

شخصیت های منفی فصل ۳ سریال Flash

THE-FLASH

THE-FLASH

همانطور که در تریلر فصل ۳ سریال دیدید این فصل دو شخصیت منفی دارد و همینطور اعلام شده فلش پوینت فقط برای نیم فصل اول پا برجا خواهد بود. شخصیت های منفی این فصل Black Racer و Dr. Alchemy خواهند بود

Dr. Alchemy :

شخصیت منفی فصل 3 سریال Flash و واقعه فلش پوینت

ما در دنیای کمیک چندین شخصیت منفی با این نام داریم که هر کدام شخصیت های متفاوتی دارند , مثلا یکی از ان ها دچار اختلال شخصیتی است که یکی از این شخصیت هاش به کار های شیطانی می پردازد.

اما گفته شده شخصیت منفی که در این فصل حضور داره شیمیدانیه که قابلیت تغییر عناصر به عنصر های دیگر را دارد.

هنوز معلوم نیست این کاراکتر توسط چه کسی بازی خواهد شد اما گمانه زنی هایی در مورد بازی این کاراکتر توسط  تام فلتون که چندی پیش به این سریال پیوست مطرح شده , همچنین صدا پیشه این کاراکتر Tobin Bell خواهد بود.

Black Racer :

این کاراکتر هم که تندرو منفی این فصل هست و بنظر نمیاد قدرت و یا سرعت خاصی داشته باشه و یه چیزی تو مایه های فلش معکوسه اما برای والی است.

با شروع فصل جدید این احتمال وجود داره که بری سرعت نداشته باشه اما فلش پوینت فقط تا نیم فصل هستش و بعد از نیم فصل داستان عوض میشه و به احتمال زیاد با مقداری تغییر مثل گذشته میشود.

منبع:سریالیا

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر