اخبار فیلم و سریال

بازیگر نقش Mirror Master برای فصل سوم سریال The Flash انتخاب شد

Mirror Master

Mirror Master

انتخاب بازیگر یکی از نقش های منفی فصل سوم سریال فلش تایید شد. می‌دانیم که در فصل سوم سریال فلش با داستان flashpoint سر و کار داریم و آن طور که از تریلری که در کامیک‌کان ۲۰۱۶ به نمایش در آمد حداقل دو نقش منفی در این سریال حضور خواهند داشت. یکی از آن‌ها speedster ­­­(قهرمان یا ضدقهرمانی که سرعت بالایی دارد) و دیگری انسان است.

با این حال با توجه به انتخاب بازیگران جدیدی که صورت گرفته شاید شخصیت های منفی بیشتری در فصل سوم ببینیم. یکی از آنها Mirror Master است و یکی دیگر Top و دیگری ممکن است Rose و یا Thorn باشد.

Grey Damon برای بازی در نقش Mirror Master انتخاب شده و در قسمت چهارم این فصل ظاهر می‌شود. این قسمت تقریبا اواخر اکتبر و یا اوایل نوامبر پخش خواهد شد. دیمن تجربه بازی در سریال Aquarius محصول کانال NBC و سریال Star-crossed محصول کانال CW را دارد.

دو نسخه متفاوت از کاراکتر Mirror Master در کتاب های مصور فلش وجود دارد و کانال CW تصمیم دارد از نسخه اصلی آن و Sam Scudder استفاده کند. او اولین بار در سال ۱۹۵۹ به داستان فلش به عنوان شخصیتی منفی اضافه شد. سازندگان این شخصیت John Broome و Carmine Infantino هستند.

فصل سوم سریال فلش سه‌شنبه چهارم اکتبر آغاز می‌شود.

منبع:آریا فیلم

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر