اخبار فیلم و سریال

لیستی از بازیگران «فیلم اسپایدرمن: بازگشت به خانه» لو رفت!

لیست ناقصی از بازیگران فیلم «اسپایدرمن: بازگشت به خانه Spiderman: Homecoming» لو رفته است که نقش‌های جدیدی را به ما معرفی می‌کند!

در لیستی که در تصویر زیر شاهد آن هستید، طبق شایعاتی که از پیش منتشر شده بود به نظر می‌رسد که «بوکیم وودباین Bokeem Woodbine» در نقش «شوکر Shoker» از دشمنان قدیمی اسپایدرمن بازی می‌کند. «جیکوب بالاتون Jacob Batalon» در نقش «ند لیدز Ned Leeds» -خبرنگار روزنامه «دیلی بیوگل Daily Bugle» که تبدیل به «هاب گابلین Hobgoblin» می‌شود- ایفای نقش خواهد کرد.

Spiderman: Homecoming

Spiderman: Homecoming

«آنگوری رایس Angourie Rice» نقش «بتی براندت Betty Brandt» از کارکنان دیلی بیوگل را ایفا می‌کند. «لارا هریر Laura Harrier» نقش «لیز آلن Liz Allan» دوست دختر سابق «فلش تامپسون Flash Thompson» را ایفا خواهد کرد و همچنین نقشی که قرار است «زندیا کلمن Zendaya Coleman» ایفا کند با نام «میشل Michelle» مشخص شده است اما شایعه‌ی «مری جین Mary Jane» بودن او همچنان به قوت خود باقی است!

اما اسمی که در این لیست بیشتر از همه جلب توجه می‌کند، شخصیت «سیندی Cindy» است که در دنیای کامیک‌های اسپایدرمن نام شخصیت «سیلک Silk» است! ایفای این نقش به عهده‌ی بازیگر جوان «تیفانی اسپنسن Tiffany Espensen» خواهد بود. به نظر می‌رسد در این فیلم باید منتظر این شخصیت نیز باشیم اما مشخص نیست که آیا او به سیلک تبدیل می‌شود یا خیر!

سیندی Cindy

سیندی Cindy

نکته‌ی نگران‌کننده این است که آیا این همه شخصیت در فیلم به خوبی معرفی می‌شوند و از شخصیت‌پردازی خوبی برخوردار خواهند بود یا خیر!؟

این فیلم که هفتمین حضور رسمی اسپایدرمن برروی پرده نقره‌ای محسوب می‌شود، به‌کارگردانی «جان واتس Jon Watts» و با بازی «تام هالند Tom Holland» در ۷ جولای ۲۰۱۷ (۱۶ تیر ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

 منبع:فانتزی کمیک

درباره نویسنده

محمد تقوی مهر

محمد تقوی مهر

با سلام
دانشجوی کارشناسی مکانیک هستم.علاقه زیادی به دنیای مجازی و بازی های رایانه ای و تکنولوژی و همچنین دیدن فیلم و سریال و تحلیل آن دارم.
خوشحال میشم نظراتتون رو درباره مطالبم بدونم.

ارسال نظر