فناوری اطلاعات و IT

اوضاع گوگل از آنچه فکرش را می‌کردیم هم بهتر است

ap_768252633260-e1454124246145

شرکت آلفابت، شرکت مادر گوگل به سهام‌دارانش سود خوبی رسانده و موفق شده فصل سوم مالی پردرآمدی را پشت سر بگذارد. در واقع میزان درآمد گوگل در فصل سوم مالی حتی از پیش‌بینی کارشناسان هم بیشتر بوده است.

این درآمد بالاتر به لطف رشد درآمدزایی یوتیوب و موتور جستجوگر این شرکت بوده است. البته باید این را هم ذکر کرد که Google Cloud هم از خودش رشد خوبی نشان داده است.

شرکت آلفابت در فصل سوم مالی خود موفق شده ۲۲٫۴۵ میلیارد دلار درآمد داشته باشد. رقمی که از پیش‌بینی ۲۲٫۰۵ میلیارد دلاری پیش‌بینی شده هم بیشتر بود. این موضوع باعث شد بعد از اعلام این خبر سهام آلفابت افزایش پیدا کند و با ۱۰٫۱۵ دلار افزایش به رقم ۸۰۵٫۵۰ دلار برسد.

بررسی جدیدترین ارقام منتشر شده از طرف گوگل نشان می‌دهد درآمد فصل مالی سوم این شرکت نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است و عایدی این شرکت هم ۲۳ درصد افزایش یافته است.

مدیر امور مالی گوگل اعلام کرده سرچ از طریق موبایل و دیدن ویدیوها بخش اصلی کسب و کار گوگل که از طریق تبلیغات می‌گذرد را تقویت کرده است.

منبع: دیجیکالا

درباره نویسنده

رضا ترکی

رضا ترکی

با سلام
رضا ترکی هستم کارشناس رشته ریاضیات.
از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به طراحی گرافیک و کامپیوتر داشتم. اکنون در اینترنت با نام گرافیست مسلمان به طراحی پوسترهای فرهنگی و مذهبی می پردازم.
همچنین در انجام امور تحت وب تخصص هایی پیدا کرده ام که به مرور زمان آن ها را در اختیار همه قرار خواهم داد.

ارسال نظر